Yükleniyor...

Dexalot, Hibrit DeFi Ağı Başlatıyor

Dexalot kullanıcıları, piyasaya sürülen uygulama aracılığıyla Avalanche C-zincirinde varlık yatırıp çekebilecek ve ardından Dexalot alt ağında alım satım yapabilecek.

dexalot1

Dexalot kullanıcıları, piyasaya sürülen uygulama aracılığıyla Avalanche C-zincirinde varlık yatırıp çekebilecek ve ardından Dexalot alt ağında alım satım yapabilecek.

Merkeziyetsiz borsa (DEX) Dexalot, merkezi borsaların (CEX) kullanıcı deneyimini bir DEX’in şeffaflığı ve merkeziyetsiz yapısıyla birleştirmeyi hedefliyor. Firma kullanıcılarına daha iyi hizmetler sunabilmek için bu hamleyi yaptıklarını ifade etti.

Dexalot, Hibrit DeFi Ağıyla Daha İyi Bir Kullanıcı Deneyimi Hedefliyor

Merkeziyetsiz kripto para borsası Dexalot, merkezi borsaların kullanıcı deneyimini bir DEX’in şeffaflığı ve merkezi olmayan yapısıyla birleştirmeye çalışan, Layer-1 protokolü Avalanche’ı bir Alt Ağ olarak başlattı.

Bir basın açıklamasına göre Dexalot kullanıcıları, Avalanche C-zincirindeki uygulaması aracılığıyla varlıkları yatırıp çekebilecek ve ardından Dexalot alt ağında alım satım yapabilecek.

Şirketten gelen basın açıklaması, ana ağ ile alt ağ arasındaki iletişimin zincirler arası iletişim protokolleri kullanılarak mesaj geçişi yoluyla sağlanacağını söyledi. Şirket, bunun ticaret uygulamasındaki kaymayı azaltabileceğini ve tüccarların varlıklarının velayetinden vazgeçmeden güven duymalarını sağlayacağını da sözlerine ekledi.

Bu bağlamda, bir işlemin beklenen fiyatı ile işlemin gerçekleştirildiği fiyat arasındaki farkı ifade eder. Kayma, piyasalar dalgalı olduğunda meydana gelme eğilimindedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner