Yükleniyor...

Doodles 2 NFT’nin Mint’i Açıldı

Doodles 2 NFT'nin mint'i açıldı OpenSea'de yayına giren NFT'lerin fiyatları artmaya başladı.

Doodles 2 scaled 1

Doodles 2 NFT’nin mint’i açıldı OpenSea’de yayına giren NFT’lerin fiyatları artmaya başladı.

Doodles NFT serisinin ikincisini OpenSea NFT marketinde piyasaya sürdü. NFT’lerin piyasaya çıkmasının ardından fiyatlar yükselerek devam ediyor.

Doodles NFT’lerinin Bir Başka Versiyonu Piyasaya Sürüldü

Doodles’ın OpenSea üzerinden yayınladığı NFT serisinin ikincisi piyasaya sürüldü. NFT’lerin mint’i açıldıktan sonra fiyatta pump yaşanıyor.

OpenSea’nin verilerine göre, token sahiplerinin yeni koleksiyonda dijital giyilebilir ürünler oluşturmasına olanak tanıyan Dooplicator koleksiyonu 0,66 ETH yani yaklaşık olarak bin dolar gibi bir taban fiyattan işlem görüyor. NFT’lerin işlem hacmi hızla arttı ve bu yazı yazılırken toplam 12,897 ETH’ye yani yaklaşık olarak 20.312.775 dolar hacme ulaştı.

Geçen hafta Doodles, popüler profil resmi (PFP) koleksiyon serisinin ikincisi olan Doodles 2’yi duyurdu. Bir Dooplicator satın alan Doodles token sahipleri, işlem gerçekleştirmek için Flow Blockchain ile iş birliği yaparak Doodles avatarları için farklı nadirlik özelliklerine sahip giyilebilir ürünler üretebilir hale geliyorlar.

Şirketin Flow ile ortaklığının bir parçası olarak Doodles 2 giyilebilir ürünleri, Flow’un yerel NFT pazarı olan Gaia’da da satılabiliyor. Koleksiyonun şu anda taban fiyatı 19$ dolar ve işlem hacmi yaklaşık 46,300 dolar seviyesinde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner