Yükleniyor...

Asheesh Birla: Ripple (XRP), Asya Pazarının Desteği ile Yükselişe Hazırlanıyor

Facebook CEO'su Mark Zuckberg'in kız kardeşi Randi Zuckberg, ABD'de faaliyet gösteren Sirius XM'de radyoculuk hayatına devam ediyor.

ripple beklenen asya yukselisi kopya

Facebook CEO’su Mark Zuckberg’in kız kardeşi Randi Zuckberg, ABD’de faaliyet gösteren Sirius XM’de radyoculuk hayatına devam ediyor. Son olarak Ripple’ın ürün yönetim başkan yardımcısı Asheesh Birla ile kripto para dünyası üzerine bir program gerçekleştirdi.

Birla, önümüzdeki iki yıl içerisinde dünyanın Blockchain ekosistemine göre yeniden şekilleneceğini ve Asya’nın büyük oranda Ripple’a destek olacağını iddia etti.

Zuckerberg bu iddialı yorumu kendi Twitter hesabından paylaşırken, Birla’nın bu iddialı yorumuna Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’dan destek geldi. Garlinghouse, daha önce de Ripple ile alakalı iddialı söylemlerde bulunmuştu. Garlinghouse, geçtiğimiz haftalarda CNN’e verdiği röportajda, şirketin sınır ötesi ödemelerle birçok endüstride geniş bir kullanım alanı bulacağını iddia etmişti.

Asya’dan Ripple’a Özel İlgi

Ripple, özellikle son zamanlarda Blockchain ekosisteminin daha çok kabul görmesi ile birlikte Asya pazarında ciddi bir genişleme yaşıyor. Şubat ayının sonlarına doğru Tayland merkezli DeeMoney firması ile ikili anlaşma yapan firma, daha önce de Güney Kore’de yer alan üç farklı uluslararası para transferi şirketi ile anlaşma sağlamıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner