Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Asheesh Birla: Ripple (XRP), Asya Pazarının Desteği ile Yükselişe Hazırlanıyor

Asheesh Birla: Ripple (XRP), Asya Pazarının Desteği ile Yükselişe Hazırlanıyor

ABONE OL:google-news

Facebook CEO’su Mark Zuckberg’in kız kardeşi Randi Zuckberg, ABD’de faaliyet gösteren Sirius XM’de radyoculuk hayatına devam ediyor. Son olarak Ripple’ın ürün yönetim başkan yardımcısı Asheesh Birla ile kripto para dünyası üzerine bir program gerçekleştirdi.

Birla, önümüzdeki iki yıl içerisinde dünyanın Blockchain ekosistemine göre yeniden şekilleneceğini ve Asya’nın büyük oranda Ripple’a destek olacağını iddia etti.

Zuckerberg bu iddialı yorumu kendi Twitter hesabından paylaşırken, Birla’nın bu iddialı yorumuna Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’dan destek geldi. Garlinghouse, daha önce de Ripple ile alakalı iddialı söylemlerde bulunmuştu. Garlinghouse, geçtiğimiz haftalarda CNN’e verdiği röportajda, şirketin sınır ötesi ödemelerle birçok endüstride geniş bir kullanım alanı bulacağını iddia etmişti.

Asya’dan Ripple’a Özel İlgi

Ripple, özellikle son zamanlarda Blockchain ekosisteminin daha çok kabul görmesi ile birlikte Asya pazarında ciddi bir genişleme yaşıyor. Şubat ayının sonlarına doğru Tayland merkezli DeeMoney firması ile ikili anlaşma yapan firma, daha önce de Güney Kore’de yer alan üç farklı uluslararası para transferi şirketi ile anlaşma sağlamıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakUtoday
Semih Alkan
Semih Alkan
Semih Alkan, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezun olan Semih, öğrencilik yıllarında teknoloji haber editörlüğü yapmış daha sonra kripto paralara olan ilgisi onu bu konuda yazarlığa sürüklemiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar