Yükleniyor...

Avalanche (AVAX), Bu Fiyatı İkinci Kez Test Ediyor!

Avalanche (AVAX), 2023'ün başından bu yana ikinci kez 14,10 doları test etti, bu seviyenin korunaması, AVAX'taki düşüşleri hızlandırabilir.

avalanche

Avalanche (AVAX), 2023’ün başından bu yana ikinci kez 14,10 doları test etti, bu seviyenin korunaması, AVAX’taki düşüşleri hızlandırabilir.

Sene başından bu yana ikinci kez 14,10 dolar aralığına gelen Avalanche (AVAX), bu fiyat bandığında tutunamadığı sürece yüzde 15’lik bir düşüşle karşı karşıya olabilir. Aynı zamanda tam iki haftadır düşen trendinin altında fiyatlayan major coin, bu trendiği kırdığında hacimli bir yükseliş yapabilir. AVAX’taki grafik nasıl devam ediyor? Hangi fiyat hareketleri gözlemlenebilir?

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Bitcoin’in giderek değer kaybetmesi, altcoin’lerin alıcı bulamaması ve piyasadaki negatif haberler iki ay aradan sonra destek bandına sarkan AVAX, bu seviyenin ortalarında seyrediyor. 14,33 dolardan işlem gören AVAX, bu band içersinde kalmaya devam ettiği sürece, derin düşüşler ile karşı karşıya kalabilir. Bulunduğu yeşil alanı aşağı yönlü kırması durumunda 13,92 ve 12,04 dolara kadar düşebilir. 12,04 dolar, anlık fiyatından yüzde 15,49’luk bir düşüşe denk geliyor.

AVAX’ın, yeniden değer kazanabilmesi için‘ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması, büyük yükselişler adına takip edilebilir. BTC’nin değer kaybetmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek Fud haberler ise, yıllık açılış fiyatına kadar geri çekilmelere yol açabilir.

Ekran Resmi 2023 05 24 15.01.54

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner