Yükleniyor...

Elon Musk, Dogecoin Yatırımcılarını Uyardı

Elon Musk, yatırımcıların tüm sermayesiyle kripto para veya Dogecoin (DOGE) satın almasını tavsiye etmediğini belirtti.

elon musk

Elon Musk, yatırımcıların tüm sermayesiyle kripto para veya Dogecoin (DOGE) satın almasını tavsiye etmediğini belirtti.

Kripto para piyasasının çalkantılı geçtiği bugünlerde, Elon Musk‘tan ilginç bir uyarı geldi. Milyarder isim, katıldığı bir programda kripto paralar ve Dogecoin hakkında konuştu.

Elon Musk, Dogecoin’in en çok sevdiği kripto para birimi olduğunu açıkladı. Ayrıca Musk, yatırımcıların Dogecoin’e tüm sermayesini sokmasını tavsiye etmedi.

Elon Musk, Dogecoin ve Kripto Paralara Değindi

Milyarder isim Elon Musk, The Wall Street Journal‘ın Londra’daki CEO Konseyi Zirvesi’nde konuşma gerçekleştirdi. Etkinliğe internet üzerinden katılım sağlayan Musk, Dogecoin (DOGE) ve kripto paralar konusunda uyarıda bulundu.

Musk, kimseye kripto para birimlerine ve Dogecoin‘e tüm sermayesini sokmasını tavsiye etmediğini söyledi. Ayrıca Musk, Dogecoin‘i sevdiğini ve en iyi mizaha sahip olduğunu belirtti.

Musk’ın Dogecoin ile ilişkisi, uzun yıllardır devam ediyor. Kripto para piyasasının benimsenmesinin patladığı 2021 yılında, Musk’ın DOGE söylemleri gündemi meşgul ediyordu.

Daha önce bir grup DOGE yatırımcısı, Elon Musk‘ın Dogecoin üzerinde manipülasyon yaptığını iddia ederek dava açmıştı. Yatırımcılar ile davalık olan Musk’ın yatırım tavsiyesi vermediğini söylemesi ise dikkat çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner