Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Grafik Analizi – 24 Mayıs 2023

Altcoin'lerdeki sarsılan bir diğer isim Dogecoin (DOGE) oldu, kritik bir aralığa yaklaşan DOGE'de grafik ne durumda?

doge

Altcoin’lerdeki sarsılan bir diğer isim Dogecoin (DOGE) oldu, kritik bir aralığa yaklaşan DOGE’de grafik ne durumda?

Sabah saatlerinde anlık olarak çöküş yaşayan BTC, altcoin’leri büyük ölçüde etkilemişti. Bu durum ile destek seviyelerine çekilen altcoin’ler, endişe yarattı. 0,071 dolara gelen DOGE, yüzde 3 değer kaybederse çok kritik bir destek seviyesine gerileyecek. Şu an için yıllık açılış fiyatının üzerinde işlem gören DOGE, bu değeri aşağı yönlü kırdığı takdirde satış baskısına maruz kalabilir.

Dogecoin (DOGE) Grafiği Ne Durumda?

0,071 dolara kadar düşen DOGE, aynı zamanda yıllık açılış fiyatına da çok yaklaştı. Günlük ve haftalık açılış fiyatının altında olan DOGE, düşüş yönlü hareketind devam ederse 0,069 dolara kadar değer gelebilir. Memecoin furyasnın yeniden alevlenmesi veya Elon Musk’ın DOGE ile ilgili sosyal medya gönderileri, DOGE‘yi sırasıyla 0,76 – 0,085 – 0,091 ve 0,946 dolar seviyelerine yükseltebilir.

DOGE tarafındaki teknik analiz kadar temel analiz de önem taşıyor. Sosyal medyadaki paylaşımlar, popüler isimlerin DOGE hakkında söylemleri gibi birçok durum DOGE fiyatını anlık olarak etkileyebiliyor. DOGE’deki fiyat hareketleri için teknik ve temel analizin aynı anda takip edilmesi daha net veriler sunabilir.

doge

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner