Yükleniyor...

Avalanche (AVAX), Bu Fiyatları Test Edebilir!

Bitcoin'de (BTC) yaşanan düşüşler altcoin'leri büyük oranda sarstı, kritik bir desteğin altına iğne atan Avalanche'ın (AVAX) fiyatı nereye gidiyor?

avax

Bitcoin’de (BTC) yaşanan düşüşler altcoin’leri büyük oranda sarstı, kritik bir desteğin altına iğne atan Avalanche’ın (AVAX) fiyatı nereye gidiyor?

Bitcoin’in haftasonundaki hacimsizliği ve kripto borsalarında görülen sistemsel problemler, altcoin’lerin ayağını kaydırdı. Bir süredir 15,41 doların üzerinde fiyatlayan Avalanche (AVAX), haftalar sonra bu değerin altına sarkmış oldu. Şu anlık bu değerin tekrardan üzerine çıkan AVAX, desteğin kırılması durumunda sert düşüşlerle karşı karşıya kalabilir.

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

Birkaç saat önce kritik bir desteğin altına iğne atan AVAX, bu seviyenin tekrardan üstüne atarak biraz da olsa yatırımcısını rahatlattı. 15,37 Doların aşağısını sarktıktan sonra rotasını yukarıya çeviren coin, bu seviyenin aşağı yönlü kırılması halinde 13,87 dolara kadar düşebilir.

Kripto ekosisteminde ciddi bir kitleye sahip olan Avalanche’ın yeniden canlanabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması, büyük yükselişler adına takip edilebilir. Piyasanın düşüş yönlü devam etmesi yada Avalanche ekosisteminden gelebilecek negatif haber akışında ise 14,53 – 13,87 ve 12,04 dolara düşüşler gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2023 05 09 11.19.14

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner