Yükleniyor...

Avalanche’ta (AVAX) Neler Oluyor? 5 Mayıs 2023

Günler sonra aynı fiyat aralığından destek bularak rotasını yukarı çeviren Avalanche'ta (AVAX) neler oluyor?

avax

Günler sonra aynı fiyat aralığından destek bularak rotasını yukarı çeviren Avalanche’ta (AVAX) neler oluyor?

Bitcoin’in (BTC) stabil seyretmesiyle birlikte güç kazanan AVAX, kritik bir destekten tepki alarak yukarı yönlü hareketine başladı. Geçmiş fiyat hareketlerinde de 16,59 dolar seviyesini değerlediren AVAX, ekosistemini sevindirmeye devam edebilir mi?

Avalanche Summit’te Büyük Duyuru!

Barcelona’da bu yıl ikincisi düzenlenen blokzinciri etkinliği Avalanche Summit 2023 etkinliğinde konuşma yapan Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, akıllı cihaza entegre dijital varlık cüzdanının içinde akıllı cihaz pasaportu ile batarya pasaportunun da yer alacağının duyurusunu yaptı. Togg’un, birçok avantajlar sayesinde Avalanche blokzinciri üzerinde oluşturduğu bu yenilik, cihazın geçmiş verilerini, bakım bilgilerini ve değişim süreçlerine dair hertürlü bilgiye anında ulaşmasına olanak sağlıyor.

M. Gürcan Karakaş, Avalanche Summit 2023 etkinliğinde, şirketin USE CASE Mobility terimi etrafında oluştuğunu “Akıllı Cihaz”, “Dijital Platform” ve “Temiz Enerji Çözümlerini” ifade ederken blokzinciri tabanlı akıllı kontratlarla kullanıcılara nasıl fayda sağlayacakları konusundaki faaliyetlerini belirtti.

Ekran Resmi 2023 05 05 11.34.20

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

Fiyat hareketinde kritik bir değerden seken AVAX, geçmiş zamanlarda pek çok kez bu noktadan yükselişe geçmişti. Günler önce de aynı fiyat aralığına gelen AVAX sırasıyla yüzde 9,50 ve 12,09’luk artış göstermişti. Güncel olarak 17,02 dolardan alıcı bulan AVAX, piyasadan Fud haber gelmediği durumda tekrardan 22 doları hedefleyebilir.

Kripto ekosisteminde ciddi bir kitleye sahip olan Avalanche’ın yeniden canlanabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması büyük öneme sahip. Fiyatın düşüş yönlü devam etmesi durumunda ise 15,37 ve 14 dolara düşüşler gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2023 05 05 11.32.31

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner