Yükleniyor...

Avalanche(AVAX) Kısa Sürede Atağa Kalkabilir!

Günler sonra yeniden kritik bir fiyat bandına gelen Avalanache (AVAX), yükselişi için güç topluyor olabilir.

avax

Günler sonra yeniden kritik bir fiyat bandına gelen Avalanache (AVAX), yükselişi için güç topluyor olabilir.

Bitcoin (BTC) değer kaybetmesiyle birlikte önemli bir fiyat aralığına gelen AVAX, kısa süre içersinde yukarı yönlü bir atılım yapabilir. Önceki süreçlerde bu noktayı test etmesiyle genelde yüzde 10’luk bir artış gösteren AVAX, tekrardan aynı aşamaya geldi. 16,68 dolarda fiyatlayan popüler coin, BTC’nin sabit kalmasıyla veya değer kazanmasıyla birlikte yakın zamanda sert fiyat hareketleri gösterebilir.

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

Fiyat rotasında önemli bir eşiğe gelen AVAX, geçmiş zamanlarda pek çok kez bu noktadan yükselişe geçti. Hatta birkaç gün önce de aynı fiyat bandına gelen AVAX sırasıyla yüzde 10,08 – 9,50 ve 12,09’luk artışlar göstermişti. Güncel olarak 16,68 dolardan alıcı bulan AVAX, BTC engeliyle karşılaşmadığı senaryoda, yeniden 18,22 doları hedefleyebilir.

Kripto ekosisteminde kayda değer bir topluluğu olan Avalanche’ın yeniden canlanabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin kırılması büyük öneme sahip. Fiyatın düşüş yönlü devam etmesi durumunda ise 15,37 ve 14 dolara düşüşler gözlemlenebilir.

Ekran Resmi 2023 05 02 10.27.47

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner