Yükleniyor...

Baby Doge, Memecoin Furyasının Ortasında Yakım Yaptı

Baby Doge, memecoin furyasının yoğun geçtiği bu dönemde 500 trilyon token'ı yakıma gönderdi.

baby doge kripto

Baby Doge, memecoin furyasının yoğun geçtiği bu dönemde 500 trilyon token‘ı yakıma gönderdi.

Son dönemlerin en çok konuşulan ve en çok ilgi gören furyası memecoin‘ler oldu. Ancak bu furya, Dogecoin ve Shiba özelindeki köpek figürlerinden çıktı ve yeni bir soluk kazandı. PEPE, WOJAK ve AIDOGE gibi yeni nesil memecoin’ler, sektörde hakimiyet kurmaya başladı.

Tüm bu memecoin sezonunu ortasında, Baby Doge ekibinden de yeni bir hamle geldi. Baby Doge, yaklaşık 1.3 milyon dolar değerindeki 500 trilyon token‘ı yakım adresine gönderdi.

Baby Doge, Memecoin Furyasına Ateş Atıyor

Dogecoin topluluğunun sevdiği kripto para birimlerinden birisi olan Baby Doge, 500 trilyon token’ı dolaşım adresinden çıkartarak dikkatleri üzerine çekti.

Baby Doge, deflasyonist sistemini devam ettirirken, yaptığı yakımlar ile topluluktan yoğun ilgi görüyor. Özellikle memecoin’lerin furya haline geldiği bu günlerde, Baby Doge taraftarları yeni bir yükseliş beklentisi içerisinde hareket ediyor.

Yakım haberinin sonrasında yaklaşık yüzde 5’lik bir yükseliş yaşayan kripto para birimi, gelen satış baskısının ardından düşüş yönlü hareketlilik sergiliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner