Yükleniyor...

Binance, Bitcoin NFT’leri İçin Destek Ekliyor

Binance NFT pazarı, kullanıcıların yakında mevcut cüzdanlarını kullanarak platform üzerinde Bitcoin NFT ticareti yapabileceklerini duyurdu.

binaryx binance turkiye

Binance NFT pazarı, kullanıcıların yakında mevcut cüzdanlarını kullanarak platform üzerinde Bitcoin NFT ticareti yapabileceklerini duyurdu. 

Bitcoin NFT’leri olarak da bilinen Bitcoin Ordinals, daha fazla pazar yeri dijital varlıkları benimsemeye ve sunmaya devam ettikçe Web3 alanının ilgi odağı haline geldi. Binance’in 9 Mayıs’ta yaptığı açıklama, Mayıs ayı sonunda NFT pazarında Bitcoin Ordinals’leri destekleyeceğini duyurdu. Bu gelişme, Binance’in çok zincirli NFT ekosistemini Bitcoin ağını da içerecek şekilde genişletecek. 

Bitcoin Ordinals Oluşturucularına Ek Gelir Fırsatı Sunulacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance NFT piyasası daha önce BNB Chain, Ethereum ve Polygon dahil olmak üzere diğer merkeziyetsiz ağlarla entegre olmuştu. 

Binance’in ürün müdürü Mayur Kamat, piyasadaki tekliflerin genişletilmesiyle ilgili yaptığı açıklamada: “Bitcoin, kriptonun orijinal halidir” ifadelerini kullandı. Gerçekleştirilecek olan güncelleme, Binance kulanıcılarının mevcut hesaplarından Bitcoin Ordinals satın almasına ve takas etmesine olanak sağlayacak. Güncelleme aynı zamanda telif desteği ve Bitcoin Ordinals oluşturanlar için ek gelir sunacak fırsatları da barındıracak. 

OKX’de Nisan ayı sonunda Bitcoin Ordinals’leri pazar yerine ve cüzdan ekosistemine getirdiğini duyurmuştu. 

OKX’in pazarlama müdürü Haider Rafique, OKX kullanıcılarının başlangıç aşamasında hesaplarını kullanarak Ordinals’leri görüntüleyip saklayabilecekkerini ve gelecekte Ordinals mint edebileceklerini söyledi. 

Bitcoin NFT’leri, bu özelliği Mart ayında entegre eden Magic Eden gibi pazar yerlerinde de mevcut.

Son verilere göre, Bitcoin Ordinals işlemleri son aylarda artış gösteriyor. 2 Nisan’da Bitcoin Ordinals verileri bir önceki aya kıyasla yüzde 83,5 artışla 58.179 işleme ulaştı. Bununla birlikte, 1 Mayıs’ta Bitcoin Ordinals işlemlerinin toplam sayısı 3 milyonu geçti. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x