Yükleniyor...

Binance NFT Pazaryeri, Polygon Ağını Desteklediğini Açıkladı

Binance blog sayfası üzerinden yaptığı paylaşımda, Binance NFT Pazaryeri’in Polygon ağını desteklediğini duyurdu.

binance

Binance blog sayfası üzerinden yaptığı paylaşımda, Binance NFT Pazaryeri’in Polygon ağını desteklediğini duyurdu. 

Binance, yaptığı paylaşımda: “Polygon topluluğu için NFT ekosistemini daha da genişleterek, Polygon’u desteklenen zincirler listesine eklediğimizi bildirmekten heyecan duyuyoruz” ifadelerini kullandı. Polygon ağının entegrasyonu, Binance NFT pazarını daha da yükselterek, artık kullanıcıların BNB Smart Chain (BSC), Ethereum (ETH), ve Polygon (MATIC) üzerinden işlem gerçekleştirmelerine olanak sağlayacak. 

Yeni NFT Koleksiyonları da Entegre Edilecek

Bu gelişmeyle birlikte kullanıcılar artık Binance NFT Pazaryeri üzerinden Polygon ağı ile NFT satın alabilirken, para yatırabilecek, çekebilecek ve NFT’lerini listeleyebilecekler. Bununla birlikte kullanıcılar, spot cüzdanlarında MATIC veya herhangi bir token bulundurarak Binance NFT Pazaryeri’nde NFT ticareti de yapabilecekler. 

Şu anda, Binance NFT Pazaryeri üzerinde yalnızca Polygon ağındaki seçili ERC-721 NFT koleksiyonları mevcut durumda. Binance NFT, ilerleyen süreçte daha fazla NFT koleksiyonunu düzenli olarak sisteme entegre edecek.

Binance tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıların Polygon NFT’lerini çekebilmek için spot cüzdanlarında MATIC bulundurmaları gerektiği de belirtildi. 

Popüler NFT koleksiyonları olan Y00ts ve DeGods, yakın zamanda Solana ağından ayrılarak Polygon ağına geçmeyi planladıklarını duyurmuştu. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner