Yükleniyor...

Binance’in Türkiye Kolu Olan Binance TR, BNX’i Listeledi

BinaryX bugün, Binance’in, BinaryX’in amiral gemisi token’ı olan BNX'i Binance TR'de listeledi.

binaryx binance turkiye

BinaryX bugün, Binance’in, BinaryX’in amiral gemisi token’ı olan BNX’i Binance TR’de listeledi.

BNX artık USDT işlem çifti için Binance platformlarında alım satıma hazır hale getirildi. BNX’in Binance TR’de listelenmesi,  BinaryX’in ticaret ağını genişletme ve Türkiye’deki BinaryX oyuncuları ve destekçileri için erişimi artırma hedefinde önemli bir kilometre taşı olarak öne çıkıyor.

BNX Nedir?

BNX, metaverse oyunların geliştirilmesine adanmış bir GameFi ve İlk Oyun Arzı (IGO) platformu olan BinaryX’in platform token’ı olarak biliniyor. Bir platform token’ı olan BNX, platform içerisindeki tüm faaliyetlere güç sağlıyor. Bu sayede, CyberDragon, CyberChess ve CyberLand gibi BinaryX oyunlarında önemli bir işlev görüyor. BNX ayrıca, dağıtım, DAO yönetişimi, ekip ve topluluk tarafından barındırılan IGO’ların geliştirilmesi amacıyla fon olarak kullanılıyor.

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan BinaryX Global Büyüme Başkanı Rudy, şunları söyledi;

“Türkiye, BinaryX için kilit bir pazar. Bir süredir token’ımızın Türkiye’de listelenmesini istiyorduk. Türkiye’deki token sahiplerimize Binance üzerinde BNX/USDT çiftine erişim sağlama fırsatı sunduğumuz için minnettarız. Ekibimiz, oyunlarımızın hızlandırılmış gelişimi yoluyla kullanıcılara daha fazla fayda sağlamak için çok çalışıyor. Türk topluluğumuzdaki herkese desteği için teşekkür ediyoruz ve çok yakında size daha kaliteli oyunlar getireceğiz,”

BinaryX, daha fazla yeni oyun başlatmak için geliştirme çalışmalarına odaklandı

BinaryX, geçen yılın sonlarında duyurulan CyberLand de dahil olmak üzere yeni oyunların geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. BinaryX ayrıca, Şubat ayında en popüler oyunlarından birisi olan CyberDragon’un devamı olarak mini oyunu Boss Raid’i yayınladı. 

Platformda yakında daha fazla oyun yayınlanacak. Ayrıca, proje güncellemeleri sosyal medya ve topluluk kanallarından aktarılacak.

BinaryX Hakkında

BinaryX, her ikisi de BNB Chain üzerinde çalışan CyberDragon ve CyberChess oyunlarının arkasındaki GameFi platformu olarak öne çıkıyor. BinaryX, merkeziyetsiz bir türev ticaret sistemi olarak ortaya çıktı. Proje ekibi, kademeli olarak merkeziyetsiz video oyunları geliştirmeye evrildi ve şimdi Web2 geliştiricilerini Web3’e köprülemek amacıyla ilk oyun çıkışı (IGO) hizmetleri sunan bir GameFi platformu haline geliyor.

BNB Chain’deki en iyi 10 projeden birisi olarak gösterilen BinaryX, 100 binden fazla coin sahibi ve aylık 30 bin aktif cüzdandan oluşan geniş bir topluluğa sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca BinaryX, 250 milyondan fazla piyasa değeri ile BNB Chain’deki işlem hacmine göre en iyi birkaç metaverse projesinden birisi olarak dikkat çekiyor.

BinaryX, ayı piyasasına rağmen sürekli olarak güçlü performans gösteren bir token olan BNX’e sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner