Binance NFT Platformu "Abonelik Mekanizmasını" Tanıttı • Coinkolik
Yükleniyor...

Binance NFT Platformu “Abonelik Mekanizmasını” Tanıttı

Tüm NFT meraklılar için kapsayıcı ve adil bir katılım sağlamak isteyen Binance, NFT platformu için yeni bir mekanizma tanıttı.

binance nft

Tüm NFT meraklılar için kapsayıcı ve adil bir katılım sağlamak isteyen Binance, NFT platformu için yeni bir mekanizma tanıttı.

Dünyanın önde gelen kripto para ekosistemi Binance tarafından başlatılan dijital koleksiyon pazarı Binance NFT, koleksiyonların yaklaşan satışları için kayıt modelini değiştiriyor. Binance NFT Marketplace, dört aşamalı abonelik tasarımı sunacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance’in resmi duyurusuna göre, NFT platformu kayıt modelini kökten değiştirdi. Yeni tasarım, tüm BNB sahipleri için adil ve kapsayıcı fırsatları garanti edecek şekilde ayarlandı.

Yeni mekanizma dört aşamadan oluşuyor: Hazırlık, Abonelik, Hesaplama ve Dağıtım. “Hazırlık” aşamasında, kullanıcıların önceden belirlenmiş bir süre boyunca ortalama günlük BNB bakiyesini tutacak. Depolanacak BNB’nin tam hacmi, satışın arkasındaki ekip tarafından belirlenecektir.

“Abonelik” aşamasında, tüm uygun kullanıcılar bir tahsis ayırmaya davet edilecek. Tahsisler bir piyango mekanizması ile dağıtılacak. Kullanıcılar, satışlar için bilet satın alma amacıyla BNB kilitleyecek. “Hesaplama” aşamasında sistem kazananları seçecek. Şanslı katılımcılar, satın aldıkları bilet sayısıyla orantılı olarak NFT rezervasyonu yapabilecek.

Son olarak, “Dağıtım” sırasında kazananlara yeni NFT’leri aktarılacak; kalan BNB’ler Binance (BNB) üzerindeki spot hesaplara iade edilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x