Yükleniyor...

Avalanche’ta (AVAX) nabızlar tutuldu: Yükseliş başlayacak mı?

Kritik bir destek seviyesini test ettikten sonra yükselişe geçen Avalanche (AVAX) ralliye başlayacak mı?

kripto-grafik

Kritik bir destek seviyesini test ettikten sonra yükselişe geçen Avalanche (AVAX) ralliye başlayacak mı?

Bitcoin’in (BTC) düşüşüyle alt seviyeleri çekilen AVAX, kısa sürede toparladı. BTC’nin 65.000 doların üzerine atması, major coin’e ilaç gibi geldi. Hem teknik hem de psikolojik açıdan önemli bir seviyenin üzerine atan AVAX, kısa süre içinde boğa koşusuna başlayabilir mi?

avax avalanche

AVAX için teknik analiz pozitife döndü!

50 doların altına sarkan AVAX, yatırımcılarında ve ekosisteminde panik yaratmıştı. Fakat, ETH ve BTC’nin hızlı toparlaması, AVAX’ı bu kötü senaryoda kurtardı. Kritik bir destek bölgesinden talep bulan popüler coin, kısa süede 65,51 dolara ulaştı. Minör direnç seviyesinden şimdilik red yiyen AVAX, 48,33 – 49,92 dorın üzerinde kalması halinde sırasıyla 54,68 – 65,51 ve 75,48 doları test etmek isteyebilir. Bunlara ek olarak Avalanche ekosisteminden gelebilecek önemli pozitif haberler, AVAX’taki boğa koşusunu hızlandıracaktır.

avalanche avax grafik

Avalanche ekosisteminin özellikle de Solana’ya oranla arka planda kalması, BTC’nin 65.000 dolarda tutunamaması veya ekosistemden gelebilecek fud bir haber, fiyatı alt seviyelere çekecektir. Böyle bir senaryoda sırasıyla 48,33 – 43,16 -39,35 – 33,25 ve 27,35 dolara bir geri çekilme takip edilebilir. Kısa/orta vade fiyat yapısında 43,16 dolar seviyesi belirleyici olacaktır.

avax

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner