Yükleniyor...

Avalanche’ta Neler Oluyor? 16 Haziran 2023

Bitcoin'in (BTC) toparlanmasıyla volatilite başlayan altcoin'lerde Avalanche (AVAX) ilgi topladı.

avalanche

Bitcoin’in (BTC) toparlanmasıyla volatilite başlayan altcoin’lerde Avalanche (AVAX) ilgi topladı.

Altcoin’lerdeki satış baskılarından en çok etkilenen coin’lerden biri Avalanche (AVAX) oldu. Aylar sonra 10 dolara temas eden popüler coin, Avalanche ekosisteminde ciddi derecede tehlike yarattı. Dün gece saatlerinde ETF başvurusu yaptığını açıklayan BlackRock, kripto piyasasını yukarı taşıdı. 11 doların üzerine atmayı başaran AVAX, şu an için destek noktasında tutunmak için çabalıyor. Avalanche’ta (AVAX) teknik analiz ne durumda?

Avalanche’ta (AVAX) Fiyat Nereye Gidiyor?

Haftalar sonra 10 dolara gelen Avalanche (AVAX), BTC’nin 25.500 doların üzerine atmasıyla birlikte bir üst dirence geldi. 11,41 dolardan işlem gören major coin, 11,39 desteğinde tutunuyor. Bu desteğin korunması ve BTC’nin altcoin’lerin akışını bozmadığı senaryoda AVAX için sırasıyla 14,34 – 16,45 – 18,50 ve 20,21 dolar dirençleri hedeflenebilir.

Fud haberlerin devam ettiği veya BTC’nin düşüş eğilimli devam ettiği senaryoda AVAX için tekrardan 10 dolara bir test gözlemlenebilir. 10 dolardaki alıcı-satıcı savaşı, AVAX’ın orta vadedeki fiyat hareketlerinde belirleyici olacaktır.

Ekran Resmi 2023 06 16 11.06.34

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner