Yükleniyor...

Avalanche’tan (AVAX) olumlu sinyaller: Yükseliş sürecek mi?

Major coin'lerin önemli isimlerinden Avalanche (AVAX) destek bölgesinden tepki alarak yatırımcılarını rahatlattı.

memecoin grafik yükseliş

Major coin’lerin önemli isimlerinden Avalanche (AVAX) destek bölgesinden tepki alarak yatırımcılarını rahatlattı.

Halving ve jeopolitik gerilim ile volatil fiyat hareketleri çizen Bitcoin, altcoin’lerde tedirginlik yaratmaya devam ediyor. Özellikle de major coin’lerdeki fiyat yapıları dikkat çekti. Birkaç gündür 33 dolar bandında gidip gelen Avalanche (AVAX) sonunda yüzde 10’luk bir tepki alarak yatırımcı kitlesinin ve ekosisteminin içine su serpti. Peki AVAX’taki bu yükseliş yönlü ivme devam edebilir mi?

Avalanche (AVAX) yatırımcısının meraklı bekleyişi sürüyor!

65 dolardan bu yanan düşüşt trendinde devam eden AVAX, 33 dolardan aldığı tepkiyle biraz da olsa güç gösterebildi. Diğer major coin’lere göre zayıf kalan AVAX, ekosistemden gelebilecek kritik haberler, BTC‘nin 70.000 dolara yürümesi veya BTC dominansının artışı halinde sırasıyla 38,53 – 43,64 – 48 – 55,10 – 59,42 ve 65,51 dolara doğru atağa kalkabilir. Bunlara ek olarak AVAX’ın en büyük rakibi Solananın (SOL) fiyat hareketleri de belirleyici olabilir.

avax avalanche altcoin kripto

Avalanche ekosisteminin arka planda kalması, jeopolitik gerilimin devam etmesi, BTC’nin düşüşü veya BTC dominansının artışı gibi unsurlar, AVAX’ı daha da alt seviyelere çekebilir. Böyle bir senaryoda ilk olarak 33 dolardan bir tepki beklenebilir. Bu seviyedeki alıcıların yetersiz kalması halinde ise 27,35 daha sonrasında da 20 dolara kadar geri çekilmeler yaşanabilir. Orta/uzun vadeli fiyat yapısı için 20 dolar bandı kritik bir rol oynayacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner