Yükleniyor...

AVAX’ta Düşüş Devam Ediyor – Analiz 23 Nisan 2023

Avalanche (AVAX), piyasadaki yaşanan dalgalanmanın ardından düşüş yaşanmaya başladı.

avax

Avalanche (AVAX), piyasadaki yaşanan dalgalanmanın ardından düşüş yaşanmaya başladı.

Kripto para piyasası 2023’ün gelişini olumlu karşılamasının ardından son bir haftadır düşüş eğiliminde. Bununla birlikte piyasada bu düşüşe yakalanan coin’lerden biri Avax.

AVAX 17 Dolar Desteğini Kaybetti

Günlük Avalanche grafiği, boğaların fiyatı bugün AVAX için taban görevi gören 17.02 dolar destek seviyesinin üzerinde tutmayı başaramadı. AVAX/USD paritesi bu yazı yazılırken son 24 saatte yaklaşık yüzde 2 düşüş yaşadı. Ek olarak, 24 saatlik işlem hacmi şu anda 122 milyon dolarda oturuyor.

Bild 23.04.2023 um 18.24

Bollinger bantları fiyat hareketi için oldukça geniş bir aralık gösterdiğinden, günlük grafikte AVAX/USD için volatilite yüksek. Üst bant 20.69 dolarda ve alt bant 16.14 dolarda. Hareketli ortalama (MA) da yükseldi ve 17,16 dolar seviyesinde bulunuyor. Göreceli güç endeksi (RSI) 52’de işlem görüyor ve hala nötr bölgede, bu da AVAX’ta büyüme için daha fazla alan olabileceğini gösteriyor.

Sonuç olarak AVAX‘taki bu düşüşte durum çok da kötü gözükmüyor. Verilere bakıldığı zaman ilerleyen dönemde bir yükseliş olası görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner