Yükleniyor...

Avukat James Filan: Ripple (XRP) ve SEC Arasında Bir Anlaşma Beklenmemeli

Ticari davalarda deneyimli bir uzman olan Filan LLC'nin kurucusu James Filan, Ripple (XRP) ve SEC arasında bir anlaşmanın olası olmadığını iddia ediyor.

ripple sec

Ticari davalarda deneyimli bir uzman olan Filan LLC’nin kurucusu James Filan, Ripple (XRP) ve SEC arasında bir anlaşmanın olası olmadığını iddia ediyor.

Twitter hesabından açıklama yapan Filan, Ripple ve SEC arasındaki bir anlaşmanın uygulanabilir olmadığını düşünüyor.

Filan, Ne Ripple’ın ne de SEC’in teslim olmaya hazır olmadığını belirtti. Bununla birlikte Filan, tarafların bir anlaşmaya yakın olduğunu iddia eden avukat Jeremy Hogan ile aynı fikirde değil.

Filan, Ripple’ın William Hinman’ın ifadesinden maksimum faydayı alacağından emin. SEC’in eski şirket finansmanı direktörünün, SEC’in üçüncü taraflarla olan iletişimine ışık tuttuğu iddia ediliyor.

Hinman’ın ifadesi, Ripple’ın pozisyonunu güçlendirmeyi amaçlıyor. Hİnman’in 2018’den bu yana SEC’in kripto para birimleri ile ilgili görüşlerini ve Howey testlerini netleştirebileceği ifade ediliyor.

“Bu Bir Savaş”

Filan bu sebeple Ripple temsilcilerinin Hinman ile görüşme halinde olduğunu iddia ediyor.

Avukat ayrıca, dava sürecinin ve sonucunun, tüm blockchain endüstrisi için büyük bir önem taşıdığından oldukça emin.

“Bu dava, kripto alanında kazanmak ve alanı başarılı kılmakla ilgilidir. BU süreçte SEC ya da başka biri zarar görürse, bunu kendileri üstlenirler. Bu bir savaş”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner