Yükleniyor...

Avustralyalı Kripto Borsasından Çarpıcı Açıklama

Avustralyalı kripto borsası Coinjar'ın CEO'su ve kurucu ortağı Asher Tan, sektördeki düzenlemelere rağmen faaliyetlerini artıracaklarını belirtti.

coinjar

Avustralyalı kripto borsası Coinjar’ın CEO’su ve kurucu ortağı Asher Tan, sektördeki düzenlemelere rağmen faaliyetlerini artıracaklarını belirtti.

Kripto dünyasında devam eden düzenleyici eylemler, birçok şirket tarafından yeniden gündem oldu. Son zamanlarda giderek baskısını artıran düzenleyiciler, özellikle de şirketlerin işleyiş biçimini etkiliyor. Coinjar’ın CEO’su ve kurucu ortağı olan Asher Tan, konuyla ilgili görüşlerini belirterek Düzenleyici risklere rağmen çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Amerika Birleşik Devletleri’nde yeni atılımlarımız olacak.” dedi. Riskleri, fırsat şeklinde değerlendiren Tan, yaptığı açıklamalar ile birçok kripto yatırımcısının dikkatini çekti.

coinjar review

“Riskleri Fırsat Olarak Görüyoruz”

ABD tarafındaki son olayları ele alıp değerlendiren Tan, tehlike çanlarının çalmasına rağmen bunları bir fırsat olarak değerlendirdiğini belirtti. Konuyla ilgili düşüncelerini dile getiren Tan, “Diğer borsaların düzenleyici risk gördüğü durumları biz fırsat olarak değerlendiriyoruz.” dedi.

ABD tarafında devam eden düzenleyicilerin baskısını, aslında risklere değil yeni fırsatlara kapı açtığını belirten Tan, “Düzenlemenin kriptonun geleceğinde kilit bir rol oynadığını her zaman biliyorduk.” dedi. 1 Mayıs’ta verdiği bir röportajda hem şirketin geleceği hem de kripto endüstrsindeki güncel olaylara değinen Tan, cesaretli açıklamalarıyla birçok kripto yatırımcısının takdirini toplamayı başardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner