Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Avusturya'daki Posta Servisi Müşterileri Artık Bitcoin, Ether ve Daha Fazlasını Satın Alabilecek

Avusturya’daki Posta Servisi Müşterileri Artık Bitcoin, Ether ve Daha Fazlasını Satın Alabilecek

ABONE OL:google-news

Avusturya’lı posta servisi sağlayıcısı Österreichische Post, Viyana merkezli dijital para birimi alış satış firması Bitpanda ile ortaklaşa olarak bitcoin, dash ve litecoin için çevrimdışı alış satış ticareti sunduğunu onayladı.

Bitpanda ilk olarak bu servisi 11 Temmuz’da duyurdu ve Österreichische Post sonrasında bu haberi CoinDesk ile olan bir e-mailde doğruladı.
Bu ortaklık sonucunda, müşteriler; posta firmasının 400 resmi şubesinden ve aynı zamanda ülke çapındaki 1,300 ortağından €50, €100 ve €500 kuponlar satın alabiliyor. Bitpanda’nın çevrimiçi platformu sayesinde kuponlar, dijital para birimlerine çevrilebiliyor.

Bitpanda co-CEO’su Eric Demuth, yaygın benimsemeyi tetiklemek amacıyla; çevrimdışı işlem ücretinin, çevrimiçi alış satış ücretinin aynısı olarak yüzde 3’te tutulacağını belirtti.

Bu denli büyük bir partner potansiyel kar güdücüsü olarak görülebilirse de, iki taraf da çevrimdışı işlemlerden elde edilen gelirin tam olarak nasıl bölüneceğini teyit etmedi. Yerel haber kaynağı derStandard.at’a göre; Bitpanda, bu ortaklığın işlem hacmini €200m’ya çıkartmasını bekliyor, bu da neredeyse işlem ücretlerinden €6m gelire eşit gelebilir.

Üstelik, bu yeni servis herhangi bir kimlik doğrulama gerektirmiyor ya da zorunlu kılmıyor.

Demuth’a göre; ”Geçerli bir e-mail adresine sahip hesabınız olması yeterli.”

 

Kaynak: CoinDesk

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Avatar
Sezen Miray Şirinhttps://www.coinkolik.com
2014-2018 yılları arasında iki bankanın Lc/ticaret departmanlarında çalıştım. 2015'ten beri CDCS ünvanına sahibim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar