Yükleniyor...

Axie Infinity, Ekosistemi Genişletmek İçin Ortaklıklar Kurdu

Sky Mavis iş geliştirme başkanı Kathleen Osgood, amaçlarının mümkün olduğunda çok insanı ekosisteme dahil etmek olduğunu söyledi.

Axie Infinity 4 Milyar Dolarlik Satisa Ulasti

Sky Mavis iş geliştirme başkanı Kathleen Osgood, amaçlarının mümkün olduğunda çok insanı ekosisteme dahil etmek olduğunu söyledi. 

Popüler blockchain oyunu Axie Infinity’nin geliştirici ekibi olan Sky Mavis, dört oyun stüdyosunun Ronin ağı üzerinde oyun inşa edip piyasaya süreceğini ve kendi yerel ekosisteminin oluşturulmasına yol açacağını açıkladı. 

Proje, Web3 Benimsenmesini Artırmayı Amaçlıyor

Sky Mavis ekibi Cointelegraph’a verdiği demeçte, dört oyun stüdyosuyla ortaklık kurduklarını vurguladı. 

Ortaklık kurulan stüdyolar arasında Directive Games, Tribes, Bali Games ve BowledIo bulunuyor. Ekip buna ek olarak Ronin blok zincirinin delege edilmiş bir proof-of-stake (DPoS) konsensüs mekanizmasına geçtiğini duyurdu. 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Sky Mavis’in CEO’su ve kurucu ortağı Trun Nguyen şu ifadeleri kullandı: “DPoS’a yükseltme ile altyapımızı ve teknolojimizi daha geniş Web3 dünyasına açmaya hazırız. Bunun topluluk merkezli, daha ödüllendirici ve hepsinden önemlisi daha eğlenceli oyunlar yaratmaya giden yol olduğuna inanıyoruz.” 

Konu hakkında yorumlarda bulunan bir diğer kişi ise iş geliştirme müdürü Kathleen Osgood oldu. Osgood yaptığı açıklamada: “Yeni kullanıcı ve cüzdan oluşturma, oyun stüdyosu stratejimizin büyük bir parçası. Amacımız, sadece Web3 kullanıcılarını değil, aynı zamanda milyonlarca Web2 kullanıcısını da cezbeden harika oyunlar inşa etmek için ekiplerle birlikte çalışmak” ifadelerini kullandı. 

Axie Infinity’nin yaratıcısı, Web2 kullanıcı geçmişi olan diğer ekiplerle çalışarak blok zinciri oyunlarını kitlelere ulaştırabilecek ve Web3’ün daha fazla benimsenmesi için bir katalizör olabilecek. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner