Yükleniyor...

Ayı Piyasası Euro Destekli Stablecoin’i Vurdu

Cosmos tabanlı e-Money, mevcut ayı piyasası nedeniyle euro destekli stablecoin'i sonlandırıyor.

Ayi Piyasasi Euro Destekli Stablecoini Vurdu

Cosmos tabanlı e-Money, mevcut ayı piyasası nedeniyle euro destekli stablecoin’i sonlandırıyor.

E-Money, EEUR stablecoin’ini çıkarmayı durdurmasına rağmen, e-Money blockchain projesinin çalışmaya devam edeceğini belirtti. Projenin yılın ilk çeyreğinde en son Cosmos özelliklerini entegre edecek bir zincir yükseltme planları var.

E-Money, Euro Destekli Stablecoin’i Sonlandırıyor

Cosmos tabanlı elektronik ödeme sistemi e-Money, ayı piyasası koşullarını gerekçe göstererek euro destekli stablecoin EEUR‘u çıkarmayı durdurdu.

E-Money, 6 Mart’a kadar EEUR stablecoin geri ödemelerini gerçekleştireceğini belirtti. 100 bin EEUR’un altında fonu olan müşteriler, Cosmos‘taki en büyük merkeziyetsiz borsa olan Osmosis’teki stablecoin piyasasında token’larını doğrudan takas ederek pozisyonlarını çözebilirler. Token’larını USDC ya da atom ve osmo gibi Cosmos’a özgü varlıklarla takas edebilirler. E-Money, kullanıcılara piyasa sıkışıklığını ve fiyat kaymasını azaltmak için pozisyonlarını küçük gruplar halinde almalarını tavsiye etti.

Duyuruda, 100 bin EEUR’den daha büyük tutarları kullanmak isteyen müşterilerin, bunu doğrudan euro karşılığında yapabileceği belirtildi. Bu, kullanıcıların müşteri kimlik kontrollerinden geçmesi gerekecek ve süreç beş iş günü kadar sürecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner