Yükleniyor...

Blockchain Life 2023, Dubai’de Düzenleniyor

Kripto para birimleri ve madencilik konulu Blockchain Life 2023, kapılarını Dubai'de açmaya hazırlanıyor.

blockchain life 2023

Kripto para birimleri ve madencilik konulu Blockchain Life 2023, kapılarını Dubai’de açmaya hazırlanıyor.

Küresel ölçekte, blockchain benimsenmesi ve kullanımı artış gösteriyor. Daha kullanışlı, hızlı ve ucuz iş imkanı sunan teknoloji, kurumsal şirketlerin radarına girmiş durumda. Özellikle geleneksel finansın mimarları olan bankalar, blockchain teknolojisini araştırmaya ve kullanmaya odaklı. Kripto para birimlerinin de yapı taşı olan teknoloji, henüz yolun başında görülüyor. İlgi çeken teknolojinin severleri Blockchain Life’da bir araya geliyor.

Blockchain Life 2023’ün Buluşma Noktası Dubai

Kripto para ve blockchain teknolojilerine odaklanan Blockchain Life etkinliği, 27-28 Şubat tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek.

Etkinliğe kilit sektör oyuncuları, hükümet temsilcileri, uluslararası şirketlerin ve fonların başkanları, yatırımcılar, gelecek vaat eden girişim ekipleri ve yeni başlayanlar katılacak. Forumun, Kripto Balinaları da dahil olmak üzere birinci sınıf bir kripto kitlesi için bir buluşma noktası olması hedefleniyor.

Lüks yat gezisinde after party gibi hizmetlerin sunulacağı etkinlikte; Mehdi Farooq (Kıdemli tokenomik analisti, Animoca Brands), Arpit Sharma (Küresel İşletmeler Başkan Yardımcısı, Polygon Technology), Gabriel Abed (Barbados’un BAE Büyükelçisi), Vineet Budki (Cypher Capital CEO’su), Manan Shah (Avalance Global Solution CEO’su) ve Chris MMCrypto (Kripto para uzmanı, MMCrypto’nun kurucu ortağı) gibi önemli isimler yer alacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner