Yükleniyor...

Cardano Toplam Kilitli Varlığı Yüzde 30 Arttı

Cardano (ADA), toplam kilitli varlık (TVL) oranında yüzde 30'luk bir yükseliş ile ekosistem genişlemesini sürdürüyor.

Cardano Toplam Kilitli Varligi Yuzde 30 Artti

Cardano (ADA), toplam kilitli varlık (TVL) oranında yüzde 30‘luk bir yükseliş ile ekosistem genişlemesini sürdürüyor.

Birçok altcoin, ekosistem ve proje geliştirmelerini sürdürüyor. Son zamanlarda yaşanan kripto para piyasasındaki yükseliş de bu gelişime çanak tutuyor. Bu projelerden birisi olan Cardano, yaşadığı fiyat bazlı yükselişini ekosistem genişlemesiyle taçlandırdı. Popüler kripto para birimi ADA, son bir hafta içerisinde yüzde 25’lik yükseliş yaşadı. Bu yükseliş, toplam kilitli varlık oranının artışını da beraberinde getirdi. Cardano TVL’si yaklaşık yüzde 30 yükseldi.

Cardano, Toplam Kilitli Varlığı 65 Milyon Dolara Yükseldi

DefiLlama tarafından paylaşılan verilere göre, Cardano (ADA) toplam kilitli varlığı (TVL) 65 milyon dolara yükseldi. Bu yükseliş, ADA fiyat artışından ve Cardano ekosistem genişlemesinden kaynaklandı.

Cardano ekosisteminde yer alan üç DeFi projesi, bu TVL‘nin yaklaşık 44.5 milyon dolarlık kısmını oluşturuyor. Bu projeler, 26.54 milyon dolarlık TVL ile Minswap, 10.56 milyon dolarlık TVL ile WingRiders ve 7.5 milyon dolarlık TVL ile SundaeSwap oldu.

Cardano ağındaki bu aktivite artışı ve TVL yükselişi, projenin güven kazanmasına da fayda sağladı. TVL miktarındaki yükseliş, DeFi ürünlerinin de işlevselliğini öne çıkardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner