Yükleniyor...

Cardano Toplam Kilitli Varlığı Yüzde 30 Arttı

Cardano (ADA), toplam kilitli varlık (TVL) oranında yüzde 30'luk bir yükseliş ile ekosistem genişlemesini sürdürüyor.

Cardano Toplam Kilitli Varligi Yuzde 30 Artti

Cardano (ADA), toplam kilitli varlık (TVL) oranında yüzde 30‘luk bir yükseliş ile ekosistem genişlemesini sürdürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Birçok altcoin, ekosistem ve proje geliştirmelerini sürdürüyor. Son zamanlarda yaşanan kripto para piyasasındaki yükseliş de bu gelişime çanak tutuyor. Bu projelerden birisi olan Cardano, yaşadığı fiyat bazlı yükselişini ekosistem genişlemesiyle taçlandırdı. Popüler kripto para birimi ADA, son bir hafta içerisinde yüzde 25’lik yükseliş yaşadı. Bu yükseliş, toplam kilitli varlık oranının artışını da beraberinde getirdi. Cardano TVL’si yaklaşık yüzde 30 yükseldi.

Cardano, Toplam Kilitli Varlığı 65 Milyon Dolara Yükseldi

DefiLlama tarafından paylaşılan verilere göre, Cardano (ADA) toplam kilitli varlığı (TVL) 65 milyon dolara yükseldi. Bu yükseliş, ADA fiyat artışından ve Cardano ekosistem genişlemesinden kaynaklandı.

Cardano ekosisteminde yer alan üç DeFi projesi, bu TVL‘nin yaklaşık 44.5 milyon dolarlık kısmını oluşturuyor. Bu projeler, 26.54 milyon dolarlık TVL ile Minswap, 10.56 milyon dolarlık TVL ile WingRiders ve 7.5 milyon dolarlık TVL ile SundaeSwap oldu.

Cardano ağındaki bu aktivite artışı ve TVL yükselişi, projenin güven kazanmasına da fayda sağladı. TVL miktarındaki yükseliş, DeFi ürünlerinin de işlevselliğini öne çıkardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x