Yükleniyor...

Az Bilinen Bu Kripto Para Varlığı, Yüzde 10 Bin Yükseliş Gördü

Az bilinen bir kripto para birimi, piyasaya sürüldükten sadece birkaç gün sonra %10.

bitcoin price 23k

Az bilinen bir kripto para birimi, piyasaya sürüldükten sadece birkaç gün sonra %10.000’in üzerinde yükselerek endüstriyi şok eden en son para birimi oldu.

Kripto para analiz platformu Santiment, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünün yıllık finansmanı yönetişim simgesi olan YFI’nın performansını izliyor.

Santiment’teki bir analist, token’ın en iyi verimi sunan platformlardan yararlanarak, yatırımcıların pasif gelir elde etmesine yardımcı olduğunu açıklıyor.

Özetle, YFI para kazandıran bir fırsat olarak göze çarpıyor. Şu anda DeFi pazarında en yüksek verimi veren fırsat olarak görülüyor.

“Bu fırsat ile yatırdığınız her şeyi alırsınız. Aslında tüm protokolleri arar ve bölgedeki en iyi getirileri bulur ve sonra orada biriktirir, böylece en iyi verimi almanızı sağlar. Bunu otomatik bir verim toplayıcı olarak düşünün.”

Yaratıcısı Andre Cronje, YFI’nin finansal değeri olmadığı konusunda ısrar ederken, pazar farklı düşünüyor. Yearn.finance’ın yerel token’ı, %10.828.6’lık devasa bir yükseliş ile 25 Temmuz’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.458 dolara gelmeden önce, 18 Temmuz’da 31.65 dolardan işlem gördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner