Yükleniyor...

Aztec Network, Güçlü Bir Yatırım Aldı

Ölçeklenebilir gizlilik protokolü Aztec Network, B Serisi bir yatırım turundan 100 milyon dolarlık yatırım aldı.

Aztec Network Guclu Bir Yatirim Aldi

Ölçeklenebilir gizlilik protokolü Aztec Network, B Serisi bir yatırım turundan 100 milyon dolarlık yatırım aldı.

Gelişmekte olan ve potansiyelli görünen kripto projeleri, yatırım turlarında ciddi bir destek görüyor. Birçok yatırım şirketi, kripto projelerinin başlangıcında yer almak için milyonlarca dolarlık fon sağlıyor. Şimdiye kadar, DeFi, gizlilik ve Web3 projelerine yoğun ilgi gösterildi. Tüm bu süreçlerin ortasında, gizlilik odaklı kripto projesi Aztec Network de sağlam bir destek aldı. Ölçeklenebilir bir ağ oluşturan proje, a16z tarafından yönetilen B Serisi yatırım turunu tamamladı.

Aztec Network, 100 Milyon Dolarlık Bir Desteği Arkasına Aldı

Layer-2 protokolü olan Aztec Network, ölçeklenebilir bir ağ yapısı oluşturmasıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Ayrıca proje, gizlilik odaklı çalışmalarıyla da yoğun ilgi gördü. Gelişmekte olan kripto projesine, 100 milyon dolarlık bir fon sağlandı.

B Serisi yatırım turunda, A Capital, King River, Variant, SV Angel, Hash Key, Fenbushu ve AVG yer aldı. Ayrıca Aztec, a16z ile ortaklık kurarak da önemli bir adım atmış oldu. Bu ortaklık ve fon desteğiyle birlikte şirket, yeni mühendisleri işe almayı ve yeni nesil şifreli mimari oluşturmayı amaçlıyor. Tamamen gizlilik üzerine odaklanan proje, çalışmalarını bu yönde yürütecek.

Aztec CEO’su Zac Williamson, uçtan uça şifrelenen blockchain’in bireyleri koruduğunu ve merkezi finansal sistemlere olan ihtiyacı ortadan kaldırdığını belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner