Yükleniyor...

Azuki, Altın Kaykaylardan 2.5 Milyon Dolar Topladı

Popüler NFT platformu Azuki, ilk fiziksel NFT ürünü olan altın kaykaylardan iki buçuk milyon dolarlık bir gelir elde etti.

Azuki Altin Kaykaylardan 2.5 Milyon Dolar Topladi

Popüler NFT platformu Azuki, ilk fiziksel NFT ürünü olan altın kaykaylardan iki buçuk milyon dolarlık bir gelir elde etti.

Zorlu süreçlerden geçen kripto para piyasasına rağmen, NFT ürünlerine olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Özellikle OpenSea üzerindeki hacimler, gelecek açısından umut vadediyor. Punk ürünleri, avatarlar, zombiler gibi eğlenceli içerikler yoğun ilgi görü. NFT pazarında popülerleşen Azuki, yenilikçi çalışmalarıyla ön plana çıkıyor.

Azuki, 8 Adet Altın Kaykay NFT’si Sattı

NFT koleksiyoncusu Azuki, farklı bir çalışmayla gündeme geldi. Scan To Own (Sahip Olunca Tara) modeliyle ürettiği koleksiyon yoğun ilgi gördü.

Proof of Skate müzayedesini düzenleyen popüler şirket, satışa sunduğu 8 adet fiziksel kaykaylardan milyonlarca dolar kazandı. Sadece bir kaykay için 400 bin dolarlık bir teklif yapıldı. Teklifi yapan koleksiyoncu platformun hayranı çıktı. Uzun zamandır bu teknolojiye ilgi gösteren koleksiyoncu, ayrıca cüzdanında onlarca NFT ürünü tutuyor.

Satılan bu 8 adet altın kaplama kaykayları değerli kılan, içine takılmış çipler oldu. Çipler sayesinde kaykayları alanlar, ürünün NFT’lerine de sahip olabilecekler. Fiziksel ürünün, NFT haline getirilmesi fikri ilgi oklarını Azuki’ye çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner