Bitcoin Korkuturken, Web3 Heyecanlandırıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Bitcoin Korkuturken, Web3 Heyecanlandırıyor

Kripto para yatırımcılarının Bitcoin'e (BTC) ilgisi ve heyecanı azalırken, Web3 tarafında artan ilgi dikkat çekiyor.

Bitcoin Korku Web3 Heyecan Uyandiriyor

Kripto para yatırımcılarının Bitcoin’e (BTC) ilgisi ve heyecanı azalırken, Web3 tarafında artan ilgi dikkat çekiyor.

Değişen ve gelişen teknoloji insanları yeni mecralara yönlendiriyor. Kripto paraların son zamanlarda geniş çaplı benimsenmesi, yatırımcıları cezbediyor. Yatırımcılar Bitcoin tarafından umudunu kesip, Web3 ve NFT alanlarına yoğunlaşıyor. Google şirketi, arama motoru üzerinden oluşturduğu analiz verilerini paylaştı. Bu verilere göre, Web3 yeni odak noktası oldu.

Bitcoin Düşüşü, Web3 Yükselişi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para yatırımcıları endişe ve korku tarafında yükseliş yaşıyor. Google üzerinden yapılan aramalarda, “Bitcoin öldü” aramasındaki artış dikkat çekti. Ayı piyasasının da etkisiyle artan satış ve baskılar nedeniyle, popüler kripto paranın geleceği konusunda endişe giderek artıyor.

Yatırımcıların Google üzerindeki olumsuz arama kriterlerine rağmen, Web3 aratmaları olumlu ölçüde yükseliş kaydetti. Bu yılın en popüler Google aramalarında öne çıkan Web3, yatırımcılar için yeni fırsat olarak değerlendiriliyor.

btcweb3

Grafikten de anlaşılacağı üzere, Web3 aramaları 72 seviyelerine çıktı. Aynı analizde Bitcoin, arama seviyesini 27‘ye düşürdü. Ülke bazlı bakıldığı zaman, en çok arama gerçekleştiren ülke El Salvador oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x