Yükleniyor...

Bitcoin Korkuturken, Web3 Heyecanlandırıyor

Kripto para yatırımcılarının Bitcoin'e (BTC) ilgisi ve heyecanı azalırken, Web3 tarafında artan ilgi dikkat çekiyor.

Bitcoin Korku Web3 Heyecan Uyandiriyor

Kripto para yatırımcılarının Bitcoin’e (BTC) ilgisi ve heyecanı azalırken, Web3 tarafında artan ilgi dikkat çekiyor.

Değişen ve gelişen teknoloji insanları yeni mecralara yönlendiriyor. Kripto paraların son zamanlarda geniş çaplı benimsenmesi, yatırımcıları cezbediyor. Yatırımcılar Bitcoin tarafından umudunu kesip, Web3 ve NFT alanlarına yoğunlaşıyor. Google şirketi, arama motoru üzerinden oluşturduğu analiz verilerini paylaştı. Bu verilere göre, Web3 yeni odak noktası oldu.

Bitcoin Düşüşü, Web3 Yükselişi

Kripto para yatırımcıları endişe ve korku tarafında yükseliş yaşıyor. Google üzerinden yapılan aramalarda, “Bitcoin öldü” aramasındaki artış dikkat çekti. Ayı piyasasının da etkisiyle artan satış ve baskılar nedeniyle, popüler kripto paranın geleceği konusunda endişe giderek artıyor.

Yatırımcıların Google üzerindeki olumsuz arama kriterlerine rağmen, Web3 aratmaları olumlu ölçüde yükseliş kaydetti. Bu yılın en popüler Google aramalarında öne çıkan Web3, yatırımcılar için yeni fırsat olarak değerlendiriliyor.

btcweb3

Grafikten de anlaşılacağı üzere, Web3 aramaları 72 seviyelerine çıktı. Aynı analizde Bitcoin, arama seviyesini 27‘ye düşürdü. Ülke bazlı bakıldığı zaman, en çok arama gerçekleştiren ülke El Salvador oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner