Yükleniyor...

Bit2Me, Blockchain Odaklı Yazılım Şirketi Satın Aldı

İspanyol kripto para borsası Bit2Me, blockchain ve kripto odaklı yazılım geliştirme şirketi satın aldığını duyurdu.

Bit2Me Blockchain Odakli Yazilim Sirketi Satin Aldi

İspanyol kripto para borsası Bit2Me, blockchain ve kripto odaklı yazılım geliştirme şirketi satın aldığını duyurdu.

Bu yılın ortalarında İspanya’nın düzenleyici kurumu Comisión Nacional del Mercado de Valores’in (CNMV) gri listesine alınan şirket, blockchain bağlantılı hizmetlerini genişletiyor. Bit2Me, satın almanın, şirketin çeşitli alanlardaki faaliyetlerini güçlendireceğini belirtti.

Bit2Me, Yazılım Geliştirme Şirketi Dekalabs’ı Aldı

İspanya Merkez Bankası tarafından kripto hizmetleri sağlayıcısı olarak lisanslanan ilk firma olan Bit2Me, blockchain ve kripto odaklı yazılım geliştirme şirketi Dekalabs’ı satın aldığını söyledi.

Firma tarafından yapılan açıklamada, satın almanın Bit2Me’nin şirketlere ve kurumlara kripto para birimi, Bitcoin ve Ethereum gibi blockchain protokolleri üzerinde araçlar geliştirmelerine yardımcı olma konumunu güçlendireceğini belirtti.

blockchain 1

Şirketin kripto endüstrisindeki zorlu koşullara rağmen 250 çalışan eklemeyi planladığını söyleyen CEO Leif Ferreira, konuyla ilgili olarak şu sözlere yer verdi:

“Birçok işten çıkarma bağlamında, şimdi tutma ve inşa etme zamanı. Fiyatlar ne kadar düşerse düşsün kripto durmayacak.”

Kripto borsası Bit2Me, Telefonica iş birliğiyle birlikte yatırım almıştı. Yatırımla ilgili daha fazla ayrıntı ise önümüzdeki haftalarda karşımıza çıkacak. Dekalabs’ın satın alımı konusunda da mali şartların ne olduğu açıklanmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner