Yükleniyor...

BullPerks Alternatiflerinin Sayısı Artıyor

BNB blokzinciri üzerine inşa edilen BullPerks, faaliyete geçtikten 6 ay sonra yüzde 9500 gibi büyük bir yükselişle tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kaydetti.

BullPerks Alternatiflerinin Sayisi Artiyor

BNB blokzinciri üzerine inşa edilen BullPerks, faaliyete geçtikten 6 ay sonra yüzde 9500 gibi büyük bir yükselişle tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) kaydetti. Bu ekosistem, StepHero ve Sidus gibi NFT odaklı birçok oyun girişimine destek vererek onları küresel popülerliğe ulaştırdı. Kripto para ve Blockchain teknolojileri her geçen gün gelişirken BullPerks alternatiflerinin sayısı da doğru orantılı bir şekilde artıyor.

Bu alanda son dönemlerde öne çıkan başlıca projeler WAX (WAXP), Reef (REEF) ve BHero (BHAT) olarak biliniyor. Bahsi geçen token projeleri, web3 alanındaki atılımlarıyla bireysel ve kurumsal yatırımcıların bir hayli ilgisini çekiyor. Özellikle BHero, KYC ve AML düzenlemelerini yüksek standartlarda sunan nadir platformlardan biri olarak adından sıkça söz ettirmeye başladı.

WAX (WAXP) Nedir?

WAX, kendisini NFT’ler ve video oyunları için dünya genelinde en çok kullanılan blokzinciri ekosistemi olarak tanımlıyor. Proje, yediden yetmişe tüm kullanıcılara hem sanal hem de fiziksel öğeler oluşturmanın ve alım-satım işlemleri gerçekleştirmenin güvenilir bir yolunu sunuyor. Platformun kurucu isimlerinden William Quigley ve Jonathan Yantis iddialı bir yol haritası belirlediler. Güncel verilere göre WAX’ın günlük 325 binden fazla kullanıcısı ve 15 milyondan fazla işlemi bulunuyor. Ek olarak WAX cüzdanı, 5 milyondan fazla hesaba ev sahipliği yapıyor. WAX, tüm kullanıcılara Atomic Market ve NeftyBlocks gibi dünyanın en heyecan verici NFT pazarlarına erişim fırsatı tanıyor. Tüm bunların yanında Alien World, R-Planet, Kolobok Adventures ve Prospectors gibi oyna-kazan modeline dayanan sayısız oyuna destek veriyor.

WAX Avantajları

WAX projesini diğerlerinden ayıran başlıca avantajlar şunlardır:

 • Amaca yönelik hizmet eden bir blok zinciridir.
 • Ölçeklenebilir yapıdadır.
 • WAX token’ın birden fazla kullanım alanı vardır.
 • Stake (kilitleme) sistemi bulunmaktadır.
 • 60 milyondan fazla NFT barındırmaktadır.
 • Çevre dostudur.

Reef (REEF) Nedir?

Reef, EVM (Ethereum Sanal Makinesi) uyumlu bir blokzinciridir. Son derece hızlı ve ölçeklenebilirdir. Ekosistem içerisinde işlem maliyetleri minimum seviyede tutulur. Platform, Substrate Framework ile inşa edilmiştir. Reef ile Solidity kodunuzu değiştirmeden mevcut uygulamalarınızı Ethereum’dan Reef zincirine taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca REEF token’larını stake edenler projenin yönetimine katılabiliyor. Bu katılım, oylamalar eşliğinde gerçekleştiriliyor. Reef zinciri, uzun vadeli, sürdürülebilir bir ekosistem yaratmak için demokratik ve şeffaf bir işleyişi benimsemektedir. Aktif token sahipleri, entegrasyonlar, güncellemeler ve daha pek çok konuda oy kullanabiliyorlar. Reef, Nominated Proof of Stake konsensüs mekanizmasını kullanan yeni nesil blok zinciri teknolojisine sahiptir. Projenin yatırımcıları arasında NGC, Genesis Block, Woodstock ve Kenetic gibi dev şirketler yer almaktadır. Ayrıca Binance, Gate.io, FTX ve KuCoin gibi global borsalarda alım-satıma açıktır.

Reef Avantajları

NFT ve oyun kavramlarını odağına alan Reef projesinin başlıca avantajları şunlardır:

 • Ölçeklenebilir yapıdadır.
 • Son teknoloji kriptografiyi kullanmaktadır.
 • İşlem maliyetleri düşüktür.
 • Topluluk tarafından yönetilir.
 • Çeşitli ödül programları bulunmaktadır.

BHero Launchpad

2021 yılında NFT odaklı oyun projelerinin hayatımıza girmesiyle kripto para endüstrisi adeta altın çağını yaşadı. BHero (BHAT), içerisinde barındırdığı özelliklerle bu alanda devrim yaratmayı amaçlıyor. BHAT token, BHero platformunun birincil kripto varlığıdır. Platform, Elrond ağı üzerinde kurulmuştur. Ayrıca bu ağın üzerine inşa edilen tamamen düzenlenmiş ikinci Launchpad olarak kayıtlara geçmiştir. BHero, kullanıcıların Elrond blok zincirinde mevcut olan en iyi kripto para projelerine erişmesine imkân tanıyor. Ayrıca sorunsuz bir deneyim için Maiar, Ledger ve Elrond web cüzdanını kullanarak bu projelerle oturum açmasına izin veriyor.

BHero’nun arkasında güçlü bir topluluk bulunuyor. Daha şimdiden Twitter’da 10 bine yakın bir hayran kitlesi yakalamayı başardılar. Projenin en büyük artısı ise kripto para borsalarında listelendikten sonra piyasadaki dalgalanmalardan etkilenmeden sabit bir fiyatla yatırım yapılabilmesidir. Platformun son NFT koleksiyonu 60 dakika gibi rekor bir sürede tükendi. Ayrıca BHero’nun benzersiz bir oyun sistemi mevcut. Seviyenizi artırmak için minimum 1000 BHAT token yatırmanız gerekiyor. BHero seviyenizi artırabilmeniz için BHAT token’ı stake etmeniz lazım. NFT’ler, seviye artışına ekstra bir destek sağlar. BHAT coinin yakın zamanda Binance, KuCoin, Coinbase ve Gate.io gibi otoriter kripto para borsalarında listelenmesi hedefleniyor. BHero Launchpad ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen şimdi ziyaret edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner