Yükleniyor...

Tokenize Xchange (TKX) Neden Yükseliyor? 24 Ekim 2022

Kripto para piyasasında yatay seyrin devam ettiği bugünlerde yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto paralardan biri de Tokenize Xchange (TKX) oldu.

Tokenize Xchange TKX Neden Yukseliyor 24 Ekim 2022

Kripto para piyasasında yatay seyrin devam ettiği bugünlerde yükselişiyle dikkatleri üzerine çeken kripto paralardan biri de Tokenize Xchange (TKX) oldu. Son 24 saatte ciddi yükseliş gösteren Tokenize Xchange’in yerel token’ı TKX neden yükseliyor?

TKX son 24 saat içinde CoinGecko verilerine göre yaklaşık yüzde 13 yükseliş kaydetti. Bu yükselişle beraber TKX en çok yükselenler listesinde kendine yer edindi. Peki TKX neden yükseliyor? TKX’daki yükselişin sebebi ne? Gelin bu yazımızda beraber bulmaya çalışalım.

Tokenize Xchange (TKX) Neden Yükseliyor?

Tokenize Xchange, Singapur’da bulunan merkezi bir kripto para borsasıdır. Tokenize Crypto Earn programının, kullanıcıların kriptolarına TKX şeklinde aylık faiz kazanmaları için borsaya kripto para yatırmalarına olanak sağlıyor.

tkx grafik
TKX’in günlük grafiği

Tokenize Xchange’in yerel token’ı olan TKX’in grafiğine baktığımız zaman grafiğin uzun bir süredir yükseliş trendinde olduğunu görebiliyoruz. Tokenize Xchange’in yerel token’ının yükselmesindeki sebeplerden biri olarak yatırımcı ilgisiyle birlikte hacimli alımların geldiği söylenebilir. Ayrıca borsada yeni listelenen coin’lerle birlikte yerel token’da artan hacmin olduğunu söyleyebiliriz. Bunlara ek olarak Singapur borsası bugünlerde 5. yaşını kutluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner