Yükleniyor...

Bakkt, Birçok Kripto Parayı Delist Etti

ABD uyumlu kripto borsası Bakkt, Avalanche ve Chiliz'in de aralarında bulunduğu 23 kripto parayı delist etti.

Bakkt

ABD uyumlu kripto borsası Bakkt, Avalanche ve Chiliz’in de aralarında bulunduğu 23 kripto parayı delist etti.

Düzenleyici baskılar ve hamleler, Intercontinental Exchange’in kripto ayağını da etkilemeyi başardı. Şirketin kripto ayağı Bakkt, içlerinde önemli kripto projelerinin de yer aldığı 23 kripto para birimini delist etti.

Bakkt tarafından yapılan açıklamada, bu delist işleminin kullanıcı çıkarları ve temel taahhütler kapsamında gerçekleştiği belirtildi.

Bakkt, 23 Kripto Parayı Delist Etti

ABD merkezli kripto para borsası Bakkt, düzenleyici baskıların ve piyasa süreçlerinin ortasında yeni bir hamlede bulundu. Bakkt, 23 farklı kripto parayı delist ettiğini duyurdu.

ABD uyumlu borsa, kripto paralarda spot ve vadeli işlemler sunuyor. Borsanın delist ettiği kripto paralar arasında, popüler birçok altcoin’de yer alıyor.

Borsa sözcüsü, CoinDesk’e verdiği bir demeçte, müşterilerin çıkarlarını ve müşterilere verilen taahhüdlerin yerine getirilmesini önemsediklerini söyledi. Bakkt yetkilisi, düzenleyici kurallara ve kripto endüstrisine en iyi şekilde uyum sağladıklarının altını çizdi.

Borsanın delist ettiği kripto paralar ise şu şekilde; Avalanche (AVAX), Bancor Network Token (BNT), Chainlink (LINK), Aave (AAVE), Basic Attention Token (BAT), Cosmos (ATOM), Enjin Coin (ENJ), Compound Token (COMP), Curve DAO (CRV), Filecoin (FIL), The Graph (GRT), Sushiswap (SUSHI), Fantom (FTM), GALA (GALA), Loopring (LRC), Synthetix (SNX), Stellar (XLM), Ren (REN), Tezos (XTZ), Maker DAO (MKR), Internet Computer (ICP), Uniswap (UNI), Chiliz (CHZ)

Borsanın sözcüsü, konuyla ilgili şunları söyledi;

Apex Crypto’yu satın almamızın kapanmasının ardından ve düzenli kripto para listeleme inceleme sürecimizin bir parçası olarak, platformdaki bazı kripto paraları kaldırma kararı aldık.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner