Yükleniyor...

Bakkt’ın Bitcoin Hacmi Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!

En büyük kripto para birimi Bitcoin, gün içinde son haftaların en düşük seviyesi olan 6.

Bakktın Bitcoin Hacmi Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini Gördü

En büyük kripto para birimi Bitcoin, gün içinde son haftaların en düşük seviyesi olan 6.955 dolara kadar gerilerken, Bakkt Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri hacmi yeni bir zirveye çıktı.

Bakkt, “Bakkt Volume Bot” Twitter hesabı tarafından sağlanan verilere göre, 13.4 milyon dolar değerinde (1.863 BTC) Bitcoin sözleşmesi alınıp satıldı. Bundan önceki Bakkt Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerindeki en yüksek hacim 1.756 BTC değerinde sözleşmenin alınıp satıldığı 9 Kasım 2019’da kaydedilmişti.

Bakkt’ın Nakit Ödemeli Bitcoin Vadelilerinin Çıkış Tarihi Netleşti

Dünyanın en büyük borsasının sahibi olan ICE’nin Bitcoin vadeli işlem platformu Bakkt, 23 Eylül’de piyasaya sürüldü. ICE, bugün yaptığı duyuru ile nakit olarak düzenlenmiş Bitcoin vadeli işlemlerinin 6 Aralık’ta başlatılacağını açıkladı. Platformun nakit ödemeli vadeli işlem sözleşmeleri ICE Futures Singapur’da listelenecek ve böylece pan-Asya ticaretinin sunduğu ilk kripto ürünü haline gelecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner