Anasayfa Bitcoin (BTC) Bakkt Bitcoin Opsiyonlarında Sıfır Çekti

Bakkt Bitcoin Opsiyonlarında Sıfır Çekti

Kıtalararası Değişim’e (ICE) bağlı olan Bakkt, yakın zamanda piyasaya sürülen bitcoin opsiyon sözleşmelerinde geçen hafta sıfır çekti. Geçen hafta, yani 20-24 Ocak tarihleri arasında Bakkt, ICE web sitesinde bulunan verilere göre sıfır işlem hacmi gördü.

Skew tarafından aktarılan verilere göre ise platform, son 10 gün içinde opsiyonlar için herhangi bir işlem görmedi. ICE’ın Skew’e göre daha farklı veriler vermesinin nedeni ise Skew’in hafta sonlarını da bu verilere dahil etmiş olması oldu. The Block’a göre ticaret günlerine bakmak daha doğru bir yol olacak.

bakkt skew bitcoin

Bakkt Rakibi İlgi Görüyor

Ünlü kripto ticaret platformunun rakibi CME Grubu ise, bitcoin opsiyonları konusunda yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Grubun web sitesindeki verilere göre CME’de, geçen hafta 59 opsiyon sözleşmesi açıldı. CME Group genel müdürü Tim McCourt, ticaretin ilk gününden memnun olduklarını ve piyasa katılımcılarının geri bildirimlerinin “harika” olduğunu söyledi.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

775BeğenenlerBeğen
197TakipçilerTakip Et
12,171TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar