Yükleniyor...

Bakkt Bitcoin Opsiyonlarında Sıfır Çekti

Kıtalararası Değişim’e (ICE) bağlı olan Bakkt, yakın zamanda piyasaya sürülen bitcoin opsiyon sözleşmelerinde geçen hafta sıfır çekti.

bakkt sıfır çekti

Kıtalararası Değişim’e (ICE) bağlı olan Bakkt, yakın zamanda piyasaya sürülen bitcoin opsiyon sözleşmelerinde geçen hafta sıfır çekti. Geçen hafta, yani 20-24 Ocak tarihleri arasında Bakkt, ICE web sitesinde bulunan verilere göre sıfır işlem hacmi gördü.

Skew tarafından aktarılan verilere göre ise platform, son 10 gün içinde opsiyonlar için herhangi bir işlem görmedi. ICE’ın Skew’e göre daha farklı veriler vermesinin nedeni ise Skew’in hafta sonlarını da bu verilere dahil etmiş olması oldu. The Block’a göre ticaret günlerine bakmak daha doğru bir yol olacak.

bakkt skew bitcoin

Bakkt Rakibi İlgi Görüyor

Ünlü kripto ticaret platformunun rakibi CME Grubu ise, bitcoin opsiyonları konusunda yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Grubun web sitesindeki verilere göre CME’de, geçen hafta 59 opsiyon sözleşmesi açıldı. CME Group genel müdürü Tim McCourt, ticaretin ilk gününden memnun olduklarını ve piyasa katılımcılarının geri bildirimlerinin “harika” olduğunu söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x