Yükleniyor...

Balinadan Yüklü Bitcoin Alımı

Borsa dışı bir Bitcoin adresi 9 bin adetin üzerinde Bitcoin (BTC) daha hesabına ekledi.

ethereum balinasi

Borsa dışı bir Bitcoin adresi 9 bin adetin üzerinde Bitcoin (BTC) daha hesabına ekledi.

Bir Bitcoin balinası çok yüklü bir alım daha gerçekleştirdi. Balina 9 binin üzerinde Bitcoin daha hesabına eklerken toplam Bitcoin sayısını ise  33.217,70 BTC’ye çıkardı.

Bitcoin Balinasından 9 Bin Adetin Üzerinde Bitcoin Alımı

Balina terimi kripto para dünyasında bir varlığı elinde fazla tutan bir kişi veya bir kurumu ifade etmek için kullanılıyor. Balinalar kripto para dünyasında her daim ilgi çeken konulardan biri olmuş ve hep gizemini korumuşlardır.

Bir borsa dışı hesaba sahip Bitcoin balinası ise 9 bin adetin üzerinde Bitcoin alımı gerçekleştirdi. Balina bu alım ile birlikte toplam Bitcoin varlığını 33 bin adetin üzerine çıkardı, ki bu da günümüz piyasasında 773 milyon dolardan daha fazla bir değere tekabül ediyor.

Download

Bitinfocharts verilerine göre bir Bitcoin adresi, 9.801 adet Bitcoin alımı daha gerçekleştirdi. 764 milyon dolarlık bu satın alım sonrası toplam varlığı 33 bin adet Bitcoin’in üzerine çıkan adres şu anki piyasa koşullarında 773 milyon dolardan daha fazla bir değeri bünyesinde barındırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner