Yükleniyor...

Balinalar, Bir Gecede 383,7 Milyar SHIB Aldı

En varlıklı Ethereum (ETH) balinaları bir gecede 383,7 milyar SHIB'i portföylerine kattılar.

Balinalar Bir Gecede 3837 Milyar SHIB Aldi

En varlıklı Ethereum (ETH) balinaları bir gecede 383,7 milyar SHIB’i portföylerine kattılar.

WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, en iyi Ethereum balinaları tarafından tutulan SHIB miktarı, 383,7 milyar meme tokeni daha satın aldıktan sonra bir gecede önemli ölçüde arttı.

WhaleStats Verileri SHIB Alımını Gösterdi

WhaleStats’ın Twitter’da paylaştığı gönderi ilk 2000’deki Ethereum (ETH) balinalarının en çok hangi tokeni tuttuğunu gösteriyor. Bu verileri ışığında incelendiğinde ETH balinaları bir gecede popüler meme tokeni SHIB’dan 383,7 milyar tane satın aldı.

Bu haftanın başlarında, bu cüzdanların sahipleri Shiba Inu’da yaklaşık 33 milyon dolar değerinde satış yaptı. Portföylerindeki SHIB değerini 191.2 milyon dolardan 158,5 milyon dolara düşürdü.

Geçtiğimiz günlerde SHIB’in yakım oranı ciddi şekilde artmış ve bu kripto topluluğunun dikkatini çekmişti. Piyasaya sürüldüğü ilk günden beri popülerliğini koruyan ve diğer bir meme tokeni olan DOGE ile kıyaslanan Shiba Inu. , 15 Ağustos’tan bu yana yüzde 38,5 oranında yükseldiği kısa süreli rallisinin ardından yüzde 26,49 gerileyerek kazanımlarının neredeyse tamamını kaybetti. Yazı yazıldığı an itibariyle, meme tokeni Shiba Inu. (SHIB) Binance verilerine göre 0.00001333 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner