Yükleniyor...

Balinalar Bitfinex Borsasına Yaklaşık 1,6 Milyar Değerinde Tether (USDT) Transfer Etti

Bitcoin fiyatı 57.

Bitfinex USDT Transfer

Bitcoin fiyatı 57.000 doların üzerine çıkarken, anonim balinalar tarafından Bitfinex borsasına yaklaşık 1,6 milyar değerinde Tether (USDT) transferi gerçekleşti.

Whale Alert blok zinciri hizmeti, son 24 saat içinde, her biri şaşırtıcı miktarda USDT taşıyan üç işlemin yapıldığını duyurdu. İşlemlerde aktarılan toplam stablecoin miktarının 1,6 milyar USDT’ye yakın olduğu bildirildi.

whale alert

Bu arada, dünyanın önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in fiyatı, yukarı yönlü fiyat hareketinde ilerleyerek 57.000 dolar seviyesini aştı.

Balinalar 1,6 milyar Stablecoin’i yer değiştirdi

Whale Alert, son 24 saat içinde anonim balinaların ve Tether Hazinesinin 666.820.516, 249.999.999 ve 667.816.661 USDT taşıyan üç işlem yapıldığını tespit etti.

Birinci ve üçüncü işlem Tron-USDT’de aynı adresten yapıldı. TV6MuMXfmLbBqPZvBHdwFsDnQeVfnmiuSi.

Tether Hazinesi, ETH tabanlı USDT’de 250 milyon Tether’i Bitfinex’e taşıdı. Tether ve Bitfinex aynı üst yönetim ekibini paylaşan şirketler olduğu için Bitfinex, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri ticareti için daha fazla likiditeye ihtiyaç duyduğunda Tether’den USDT alır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner