Yükleniyor...

Balinalar Cardano (ADA) ve Shiba Inu (SHIB) Topluyor

Kripto para trader'ları, Bitcoin (BTC) 43.

eth balina

Kripto para trader’ları, Bitcoin (BTC) 43.000 dolar seviyesinde gezinirken bir dizi büyük altcoin transferlerine tanık oluyor.

Kripto para analisti Ali Martinez tarafından izlenen Santiment’in yeni zincir üstü verileri Cardano (ADA) balinalarının 24 saatlik bir süre içinde yaklaşık 16.000.000 ADA satın aldığını gösteriyor. Bu, Cardano balina birikiminde aylardır görülen en büyük tek günlük artışı temsil ediyor.

ADA, yazının yazıldığı sırada 0.91 dolardan işlem görüyordu.

ADA’nın dışında zincir üstü veriler, yeni bir balinanın Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu (SHIB) biriktirdiğini gösteriyor. Balina gözlemcisi WhaleStats’a göre, tek bir balina 11.9 milyon dolar değerinde 442.637.867.858 SHIB biriktirdi. SHIB, büyük Ethereum (ETH) balinaları arasında en yaygın olarak tutulan kripto varlıklarından biri olmaya devam ediyor.

Ekran Resmi 2022 03 03 13.34.07

SHBI’in hemen üstünde FTX Token (FTT) yer alıyor. Balinalar bunun dışında USDC, USDT, BEST, MATIC, OKB, LINK, SRM, MANA, CHSB, CRO ve SAND tutuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner