Yükleniyor...

Balinalar Ethereum’a Hücum Ediyor: ETH Yükselişe Geçti!

Kripto para piyasaları veri platformu Santiment'in sağladığı son veriler, Ethereum (ETH) balinalarının en popüler ikinci dijital varlığı stokladığını gösteriyor.

eth ethereum

Kripto para piyasaları veri platformu Santiment’in sağladığı son veriler, Ethereum (ETH) balinalarının en popüler ikinci dijital varlığı stokladığını gösteriyor.

Santiment’e göre, elinde önemli miktarda Ethereum bulunan balinalar, piyasadaki mevcut oynaklığa rağmen kripto para biriminin yükseleceğine güveniyor. Bu konuda platform tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Elinde en çok Ethereum bulunduran ilk 100 kişi son birkaç haftadır devam eden konsolidasyona rağmen ETH biriktirmeye devam ediyor.

Santiment, bu durumun dijital varlık için potansiyel bir fiyat artışı anlamına geldiğini ancak kripto para biriminin yeni bir ralli yaşamasının biraz zaman alabileceğini şu şekilde belirtti:

bu tür bir birikim ETH veya herhangi bir kripto para biriminde gerçekleştiğinde dijital varlığın orta veya uzun vadede harika bir yükseliş aşamasında olduğu anlaşılır. Bazen beklenen fiyat artışları, birikim aşamasından çok sonra gelebilir ancak genel olarak bu Ethereum boğaları için iyi bir işaret.

Ethereum (ETH) Hacim Sıkıntısı Çekiyor

Öte yandan kısa vadede ETH’nin fiyat hareketlerini inceleyen bir kripto para analisti düşüş yaşanabileceğini söyleyerek yatırımcıları uyardı. Uzun vadede Ethereum’un yükseleceğini belirten kripto para analisti Escobar, hacim eksikliği sebebiyle ETH’de düşüş yaşanabileceğine inanıyor.

https://twitter.com/TraderEscobar/status/1233257936052310017?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1235166198414716928&ref_url=https%3A%2F%2Fdailyhodl.com%2F2020%2F03%2F05%2Fcrypto-whales-buying-loads-of-ethereum-reports-santiment-but-this-analyst-warns-the-price-of-eth-is-in-danger%2F

Analist, söylediği gibi kısa vadede görülebilecek bir düşüşte 210 dolarlık destek seviyesinin kırılmasıyla fiyatın 192 dolara kadar gerileyebileceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner