Yükleniyor...

Balinalar harekete geçti: Bu sinyale mutlaka dikkat edin!

Kripto para balinaları Coinbase'e 1,3 milyon dolar aktararak kafaları karıştırdı.

Btc balinası bitcoin

Kripto para balinaları Coinbase‘e 1,3 milyon dolar aktararak kafaları karıştırdı.

Toplam 1,3 milyar dolarlık USD Coin Perşembe günü görünen balina adreslerinden kripto borsası Coinbase’e yapılan transferler, Bitcoin için potansiyel olarak “dev bir satın alma sinyali” olabilir

Popüler kripto trader’ı Blockchain Mane, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “USDC’nin borsalara taşınması, internette ‘para yazıcısı git brr‘ deyişiyle dev bir satın alma sinyalidir.” Etherscan verilerine göre, tutarları 150 ila 350 milyon dolar arasında değişen toplam 1,3 milyar dolarlık beş transfer 25 Nisan 08:15 UTC’de Coinbase’e yapıldı .

balina kripto altcoin

Balina hareketlerine dair kritik yorumlar geldi!

Yatırımcılar genellikle borsalardaki büyük stablecoin’leri mevduatların yükseliş işareti olarak görüyor. Bu, yakın gelecekte olası büyük satın alma emirlerine işaret edebilir. Borsalardaki önemli miktardaki kripto para mevduatları ise potansiyel bir satış sinyali verebilir ve bu da yatırımcıların bir krize karşı temkinli davranmasına neden olabilir.

Kripto yorumcusu Lark Davis, “Eğer bu gerçekten bir balina alımıysa ve mevcut fiyatlarla gerçekleşmişse o zaman evet, fiyat üzerinde büyük bir etkisi olabilir ki bu seviyede neredeyse kesinlikle sadece Bitcoin ve Ethereum var” dedi. The Crypto Lark, sözlerini şu şekilde ifade etti:

“Kripto analistleri, balina hareketlerinin piyasa için hiçbir zaman net bir gösterge olmadığı konusunda hemfikir.”

Davis, “Balina hareketlerine çok dikkat ediliyor ancak ne yaptıklarını asla bilmiyoruz” dedi.

Popüler trader ve YouTuber Brian Jung, “1,3 milyar dolar iyi bir sermaye miktarı ancak bunun nereye konuşlandırıldığına bağlı” diye ekledi.

Davis ayrıca balinaların varlıkları anında satın almak yerine limitli emirler verebileceğini ve bunun da yatırım yaptıkları kripto para birimleri için daha güçlü destek seviyeleri oluşturabileceğini belirtti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner