Yükleniyor...

Bu 5 altcoin boğaya göz kırptı: Yükseliş sinyali!

Bitcoin'in (BTC) rotasını henüz belirleyememiş olması rağmen bazı altcoin'ler için yükselişi ümidi verdi.

yukselis grafik boga

Bitcoin’in (BTC) rotasını henüz belirleyememiş olması rağmen bazı altcoin’ler için yükselişi ümidi verdi.

65.000 doları bir türlü aşamayan Bitcoin, altcoin’lere zor anlar yaşatsa da bazı projeler yükselişe geçmeyi bildi. Bir yandan BTC dominansı ile mücadele veren bu altcoin’ler, çok sert yükselmese de yatırımcılarını sevindirdi. Peki ya son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde artış yaşandı? Kripto para yatırımcıları hangi projeleri eğilim gösteriyor?

sol avax tia yükseliş

1- Wormhole (W)

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen W ilk olarak büyük bir satış baskısı görmüştü. Çeşitli platformların airdrop gerçekleştirmesinden dolayı büyük satışlara maruz kalan W kısa sürede toparlamayı bildi. Son 24 saatte yüzde 15 artan popüler coin, zirveyi kaptı.

w altcoin kripto

2- BitTorrent (BTT)

2021 boğasının en popüler coin’lerinden BTT yeniden boğa sinyali verdi. BTC’deki çalkantılı ilerleyişe rağmen yükselmeyi bilen BTT, yüzde 8’lik artışıyla listenin ikinci sırasında yer aldı. BTT’nin bundan sonraki fiyat hamleleri ise merakla bekleniyor.

btt altcoin kripto

3- Near Protocol (NEAR)

2024’ün potansiyelli projeleri arasında gösterilen NEAR iyi bir çıkış yakaladı. Ekosistemindeki gelişmelerle kendini gösteren NEAR son 24 saatte yüzde 7 artış kaydederek listeye üçüncü sıradan dahil oldu. NEAR yatırımcılarının heyecanlı bekleyişi bir süre daha devam edecek gibi duruyor.

near altcoin kripto altcoin'ler

4- Arweave (AR)

Son birkaç haftadır iyi performans göstererek kendisini öne çıkartan AR yine şaşırtmadı. Yükseliş ivmesi yakalamayı başaran popüler coin son 24 saatte yüzde 6 arttı. Bu fiyat hamlesiyle dördüncü sıraya oturan AR yatırımcısının yüzünü güldürdü.

altcoin'ler ar altcoin kripto

5- Theta Fuel (TFUEL)

2021 boğa sezonunu etkili geçiren bir diğer kripto para TFUEL son günlerdeki hareketliliğiyle herkesi şaşırttı. Bir süredir akümüle olan parite sonunda harekete geçti. Son 24 saatte yüzde 5 artış kaydededen TFUEL listenin beşinci sırasında yer edindi.

tfuel altcoin'ler

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner