Yükleniyor...

Balinalar Son 24 Saatte En Çok Hangi Token’ı Trade Etti?

Whale Stats verilerine göre, top 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında en çok trade edilen token Chainlink (LINK) oldu.

Shiba Inu Balina

Whale Stats verilerine göre, top 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında en çok trade edilen token Chainlink (LINK) oldu.

1000 Ethereum balinasını takip eden veri sitesi Whale Stats, son 24 saatte en çok trade edilen token’ın açıkladı. Verilere göre merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink’in token’ı LINK, en çok trade edilen toke oldu. Bununla birlikte balinalar son 24 saatte ETH, FTT, USDC ve USDT alımı gerçekleştirdi. USDT’yi BUSD, MATIC ve popüler meme token SHIB takip etti.

Ekran Resmi 2021 12 14 09.33.39

CoinMarketCap verilerine göre LINK, son 24 saatte %9 oranında gerileme yaşadı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 17.67 dolardan işlem görüyordu.

Yine verilere göre balinaların en çok sattığı token’lar arasında LINK dördüncü sırada yer alıyor. İlk sırada Ethereum bulunuyor. Onu stablecoin’ler USDT ve USDC takip ediyor.

Balinalar Ne Tutuyor?

Yazının yazıldığı sırada top 1000 Ethereum balinasının, Ethereum dışında en çok tuttuğu token popüler meme token Shiba Inu (SHIB) oldu. SHIB’i FTX Token, USDT, USDC ve GALA izledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner