Yükleniyor...

Balinalar, “Yakım” Duyurusundan Sonra 14 Milyon Dolarlık MATIC Aldı

Balinalar, yakım mekanizmasının açıklanmasından bu yana yaklaşık beş milyon MATIC tokeni satın aldı.

Polygon MATIC balina 14 milyon

Balinalar, yakım mekanizmasının açıklanmasından bu yana yaklaşık beş milyon MATIC tokeni satın aldı.

WhaleStats verilerine göre, Polygon’un “yakım” duyurusunun ardından balinalar, yaklaşık 14 milyon dolar değerinde MATIC satın aldı.

Bildirilen dört farklı işlemde, balinalar, Polygon’un 14 Aralık’ta Ethereum İyileştirme Önerisi 1559’un test ağı uygulamasını başlatmasından bu yana yaklaşık beş milyon MATIC tokeni satın aldı.

En son satın alma, en büyük 1.000 Ethereum cüzdanı arasında 453. sırada yer alan bir Ethereum balinasının yaptığı işlem. Son 22 saatte 4.631.400 dolar değerinde 2.490.000 MATIC tokeni satın aldı.

14 Aralık’ta, Polygon’un çekirdek geliştirme ekibi, MATIC tokeninin yakılmasını ve daha iyi ücret görünürlüğünü tanıtmak için Ethereum İyileştirme Önerisi 1559’un test ağı uygulamasının kullanıma sunulduğunu duyurmuştu. Daha sonra bu işlem 14 Aralık’ta Mumbai test ağında uygulandı.

MATIC İşlemleri Artıyor

polygon 1

Zincir içi analitik IntoTheBlock’a göre, Polygon (MATIC) için büyük işlemler son 24 saatte %112 gibi büyük bir artış gösterdi. Büyük işlemler, 100.000 ABD doları veya daha fazla olan transferleri takip eder. Bu metriklerdeki bir artış, kurumların ve balinaların alım satımı için bir vekil görevi görür.

MATIC fiyatı, Ethereum’a benzer bir başlatma mekanizmasını açıkladıktan sonra yükselmeye başladı. Şu anda piyasa değeri açısından 14. sırada olan MATIC, son 24 saatte %9.6 artışla 2.14 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner