Yükleniyor...

Balinalar Yüklü Miktarda Ethereum (ETH) Transferi Yaptı

1,4 milyar doların üzerinde Ethereum (ETH) kripto para balinaları tarafından akıllara durgunluk verecek büyüklükte topaklar halinde transfer edildi.

eth

1,4 milyar doların üzerinde Ethereum (ETH) kripto para balinaları tarafından akıllara durgunluk verecek büyüklükte topaklar halinde transfer edildi.

Whale Alert, toplamda 1.424,9 milyar dolarlık şaşırtıcı miktarda ETH taşıyan yaklaşık bir düzine büyük Ethereum işlemi fark etti. Bu arada, CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre yazının yazıldığı sırada en popüler ikinci kripto para 4140 dolardan işlem görüyordu.

Yüksek Miktarlarda Transfer

Transfer edilen toplam Ethereum miktarı 460.792 ETH’den oluşuyor ve miktar şu anda 1.850.462.337,36 dolar değerinde.

Bu transferlerin bir kısmı balinalar tarafından gerçekleştirilirken, bu ETH’nin bir kısmı kripto borsaları tarafından taşındı. Binance, 44.500 Ether aktardı. Bu transferlerin her birinde 14.000, 20.000 ve 30.000 ETH taşındı.

En büyük transferle 146.169 ETH, bir anonim cüzdandan diğerine taşıdı. Bu, itibari para cinsinden 579.638.839 dolara eşdeğerdir. En iyi ETH balinaları Ağustos ayından bu yana ETH satın alıyor.

Daha önce bildirdiğimiz üzere, Santiment analitik satıcısı, en iyi Ethereum adreslerinin yaz sonundan beri ETH biriktirdiğini duyurdu. Şimdi, bu ETH balinaları, dolaşımdaki ETH arzının %13,9’unu çantalarına ekledi.

Öte yandan, borsa dışı ETH balinalarının takas balinalarına oranı şimdi 5:1’e yükseldi. Balinaların sahip olduğu ve merkezi borsa cüzdanlarında tutulan 4,6 milyon ETH’ye kıyasla, en üst düzey borsa dışı cüzdanlar artık 22,91 milyon Ethereum’a sahip.

Ethereum 5000 Dolar Yolunda

Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, yakın zamanda Twitter’da ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un neden 5.000 dolara ulaşabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

Uzman, Ethereum’un finans ve paranın dijitalleştirilmesi için önemli bir araç haline geldiğini tweetledi. Bu nedenle, bu, Ethereum’u daha da yukarı itmesi muhtemel sağlam bir temel.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner