Anasayfa Bitcoin Haberleri Balinalar Yüksek Miktarda BTC Transferi Yapıyor

Balinalar Yüksek Miktarda BTC Transferi Yapıyor

ABONE OL:google-news

Whale Alert, anonim hesaplarla Coinbase, Binance ve BTC cüzdanları arasında yapılan birkaç büyük transfer fark etti. Buna göre yaklaşık 17 bin 700 BTC hareket ettirildi.

Whale Alert tarafından yayınlanan rakamlara göre; son yirmi dört saat boyunca, Bitcoin balinaları 17 bin 659 BTC’yi hareket ettirdi. Balinalar bunları popüler kripto para borsaları Coinbase, Binance ve kayıt dışı BTC adresleri arasında transfer ediyor.

9 Bin 859 BTC Coinbase’den Taşındı

Bitcoin balinaları, devasa BTC miktarlarını borsalardan cüzdanlara taşımaya devam ediyor. Blockchain, yatırımcıların düşük ücretlerle büyük miktarlarda BTC’yi kolayca aktarmalarını sağlıyor. BTC’deki devasa büyüklükteki fonlar genellikle taşınır, bu veriler halka açık hale getirilir ve kripto para topluluğundaki birçok kişi balinaların BTC fiyatını değiştirebileceğine inanır. Bu genellikle bağımsız araştırmalarla doğrulanan bir olgudur.

whale alert bitcoin balinaları transferler

Bugün birkaç saat önce yaklaşık 10 bin BTC, Coinbase cüzdanlarından anonim BTC adreslerine taşındı. Bu toplamda 94.601.541 dolara tekabül ediyordu.

Anonim BTC cüzdanları ve Binance arasında da birkaç büyük işlem fark edildi. Anonim bir hesaptan Binance’e 7 bin 800 BTC taşındı. Bunun dışında Bitstamp’a 2 bin 500 BTC gönderildi ve bin 174 BTC OKEx’e taşındı. Her iki işlem de anonim adreslerden gerçekleşti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,293TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar