Yükleniyor...

Balinalar Yüksek Miktarda BTC Transferi Yapıyor

Whale Alert, anonim hesaplarla Coinbase, Binance ve BTC cüzdanları arasında yapılan birkaç büyük transfer fark etti.

bitcoin balinaları

Whale Alert, anonim hesaplarla Coinbase, Binance ve BTC cüzdanları arasında yapılan birkaç büyük transfer fark etti. Buna göre yaklaşık 17 bin 700 BTC hareket ettirildi.

Whale Alert tarafından yayınlanan rakamlara göre; son yirmi dört saat boyunca, Bitcoin balinaları 17 bin 659 BTC’yi hareket ettirdi. Balinalar bunları popüler kripto para borsaları Coinbase, Binance ve kayıt dışı BTC adresleri arasında transfer ediyor.

9 Bin 859 BTC Coinbase’den Taşındı

Bitcoin balinaları, devasa BTC miktarlarını borsalardan cüzdanlara taşımaya devam ediyor. Blockchain, yatırımcıların düşük ücretlerle büyük miktarlarda BTC’yi kolayca aktarmalarını sağlıyor. BTC’deki devasa büyüklükteki fonlar genellikle taşınır, bu veriler halka açık hale getirilir ve kripto para topluluğundaki birçok kişi balinaların BTC fiyatını değiştirebileceğine inanır. Bu genellikle bağımsız araştırmalarla doğrulanan bir olgudur.

whale alert bitcoin balinaları transferler

Bugün birkaç saat önce yaklaşık 10 bin BTC, Coinbase cüzdanlarından anonim BTC adreslerine taşındı. Bu toplamda 94.601.541 dolara tekabül ediyordu.

Anonim BTC cüzdanları ve Binance arasında da birkaç büyük işlem fark edildi. Anonim bir hesaptan Binance’e 7 bin 800 BTC taşındı. Bunun dışında Bitstamp’a 2 bin 500 BTC gönderildi ve bin 174 BTC OKEx’e taşındı. Her iki işlem de anonim adreslerden gerçekleşti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner