Yükleniyor...

Balinaların Ethereum, TRON ve EOS Ağlarındaki Büyük Kumarı

Yapılan bir araştırmaya göre, kripto para balinaları, Blockchain tabanlı kumar uygulamalarının hayatta kalması için hayati önem taşıyor.

balina kripto

Yapılan bir araştırmaya göre, kripto para balinaları, Blockchain tabanlı kumar uygulamalarının hayatta kalması için hayati önem taşıyor.

Balinalar Hacmin %80’ini Oluşturuyor

Kripto analiz şirketi DappRadar’a göre, Ethereum, EOS ve TRON ağlarındaki bazı merkeziyetsiz uygulamalarından (dAPP) kumar uygulamalarına akan fonların %80 kripto balinaları tarafından sağlanıyor.

Araştırma balinaların ayrıca Blockchain tabanlı kumar uygulamalarındaki yeni özelliklere karşı son derece hassas olduğunu ve potansiyel getirilerin değişimine çok hızlı ayak uydurduklarını gösteriyor. Ayrıca, eğer yeni bir dAPP’ın kâr oranının yüksek olacağı düşünülürse balinalar birbirlerini tanımasa bile uygulamanın hayata geçmesi için ortak hareket ediyor.

Dapp.com’un yakın zaman önce yayımlanan raporuna göre, kumar uygulamaları, kumar için inşa edilen 900’den fazla yeni uygulama ve 2019’da ortaya çıkan diğer “yüksek riskli” uygulamalar ile merkeziyetsiz uygulamalar içinde en popüler uygulamalar olmaya devam ediyorlar.

DappRadar’ın bildirdiğine göre, uygulamalar, kullanıcıları korumak ve uzun vadeli başarı şansını artırmak için platformlarına kripto para balinalarını çekmeyi ve elde tutmayı amaçlıyor. Bu yüzden geliştiriciler, uygulamalarını balinalara yönelik yaparak yüksek kaliteli deneyimler sunmak için daha fazla zaman ve kaynak harcıyorlar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner