Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Fiyatının Yükselme Şansı Hala Var

Kripto para kullanıcıları bu haftaki Bitcoin (BTC) fiyat çöküşünden sonra yükselişe belki inanmıyor ancak yine de en azından küçük bir iyileşme şansı var.

Bitcoin 8 Bin 500 Dolarda Takılı Kaldı Ama İyileşme Şansı Hala Var

Kripto para kullanıcıları bu haftaki Bitcoin (BTC) fiyat çöküşünden sonra yükselişe belki inanmıyor ancak yine de en azından küçük bir iyileşme şansı var.

Şubat ayında Bitcoin’in çalkantılı fiyat hareketi bir mumda özetlendi. Yatırımcılar şimdiden 8 bin 500 – 8 bin 700 dolar seviyesinde gidip gelen lider kripto para birimi için neler yaşanabileceğini tartışmaya başladı. Bitcoin’in geçen hafta tüm destek seviyelerini başarıyla yok eden ve altı yıl içinde ilk kırmızı şubat mumuyla sonuçlanan hızlı düşüşünden sonra, piyasa hızlı bir şekilde yükselişten düşüşe geçti. Aylık kapanış herhangi bir sürpriz getirmedi ve durum şimdi daha önce de Haziran 2019’da kaydedilen geri dönüşü getiren mumu anımsatıyor.

Bununla birlikte, tüccar Big Cheds, korkutucu Şubat’ın nispeten düşük bir hacme sahip olduğu için sadece konsolidasyona işaret ettiğini belirtti.

Şu an itibariyle, yukarıda belirtilen 8 bin 500 dolar seviyesi, topyekün bir katliamdan önce boğalar için son savunma hattı gibi görünüyor. BTC’nin aylık bir grafik üzerinde kapanmayı başardığı gerçeği, Satoshi Flipper tarafından boğa işareti olarak kabul ediliyor.

Bitcoin 8 Bin 300 Dolara Düşebilir

Josh Rager, Bitcoin’in kısa vadeli fiyat hareketi konusunda diğer analistlere nazaran daha az iyimser. Rager, BTC fiyatının 8 bin 300 dolara hatta daha da aşağıya düşebileceğini iddia ediyor.

Bununla birlikte Rager, CME açıklamasının, piyasa açılır açılmaz fiyatı yükseltebileceğine inanıyor. Bitcoin yazının yazıldığı sırada 8 bin 726 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner