Anasayfa Altcoinler Balinaların Hareketliliği Sürüyor! Son 24 Saatte 64.2 Milyon Dolarlık BTC Taşındı!

Balinaların Hareketliliği Sürüyor! Son 24 Saatte 64.2 Milyon Dolarlık BTC Taşındı!

Son 48 saat içinde Ripple tarafından 36.1 milyon dolar değerindeki 107.000.000 XRP taşındı. Ripple’ın dijital varlıklarının 6.7 milyon dolarını üçüncü taraflara sattığı bildiriliyor.

Ripple, XRP’nin toplam arzının %50’sinden fazlasına sahip ve varlıklarının çoğu kilitli durumda. Şirket her ay 1 milyar dolar değerinde XRP’yi piyasaya sürüyor ve bu miktarın küçük bir bölümünü kripto para borsaları ve diğer ilgili taraflara satıyor. Ripple ayrıca son iki gün içinde kendi cüzdanları arasında 29.4 milyon dolar daha taşıdı.

Bitcoin ve Ethereum Balinalarındaki Hareketlilik

Bitcoin ve Ethereum balinalarındaki hareketlilik devam ediyor. Balinalar tarafından taşınan varlıkların değeri 85,8 milyon dolara ulaştı.

Dünden beri balinalar 64,2 milyon dolarlık BTC transferi yaptılar. BTC transferlerinin ikisi toplamda 10 milyon dolar değerinde ve bilinmeyen cüzdanlarda veya kripto para borsalarında tutuluyor. Bu da varlıkların satışa hazır olduğunu gösteriyor. BTC’nin geri kalanı kripto borsalarından bilinmeyen cüzdanlara veya bir borsadan diğerine aktarıldı.

Bu arada Ethereum balinaları da toplamda 21.6 milyon dolar taşıdı. Bu transferlerlerden üçü bilinmeyen cüzdanlarından kripto para borsalarına yapıldı. Borsalara taşınan 5.5 milyon dolarlık Ethereum satışa hazır olabilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.

En güncel gelişmeleri Telegram grubumuzdan, Twitter hesabımızdan veya Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik'te yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Buradaki yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Anlık Piyasa Verileri

-
50.332,680.05%