Yükleniyor...

Balinaların Yeni Gözdesi Bu 5 DeFi Token’ı!

Ethereum ve bazı en iyi altcoin'ler yazın en yüksek seviyelerinin ardından güçlü geri çekilmelere maruz kaldı.

Bu 5 Defi Tokeni Balinalar Tarafindan Biriktiriliyor

Ethereum ve bazı en iyi altcoin’ler yazın en yüksek seviyelerinin ardından güçlü geri çekilmelere maruz kaldı. Yine de yatırımcılar, uzun vadede yükselişini sürdürüyor. Santiment, balinaların Ethereum ve bazı ETH tabanlı altcoin’lere yoğun bir şekilde yatırım yaptığını bildirdi.

Bu altcoin’ler: REN, Chainlink, Aelf (ELF), Kyber Network (KNC) ve 0x (ZRX).

Bazı Ethereum Coin’leri Balinalar Tarafından Biriktiriliyor

Ethereum ve en iyi altcoin’ler yazın en yüksek seviyelerinden güçlü geri çekilmelere maruz kaldı. Örneğin ETH, 490 $’dan Eylül ayının en düşük seviyesi olan 310 $’a düşerken, bazı küçük altcoin’ler daha da kötü düzeltmeler gördü.

Özellikle DeFi coin’leri bu piyasa düşüşünden çok etkilendi. Bir analist, ortalama DeFi kripto paralarının Ekim ayı başlarında yazın en yüksek seviyesinden %65 düştüğünü belirtti.

Bunun nedeni DeFi token’larının diğerlerinden daha hızlı yükselmesiydi, yani sermaye yeni yatırımcılardan gelmeyi bıraktığında ilk düşen onlardı. Ayrıca daha önceki yatırımcılar kripto paralarını olabildiğince hızlı bir şekilde atmaya teşvik edildikçe, bu paralar oldukça hızlı bir şekilde düştüler.

Yine de Ethereum tabanlı altcoin’ler, yatırımcılar uzun vadede bakmaya ve bu perspektiften yatırım yapmaya çalıştıkları için yükseliş durumunda kalıyor.

Blockchain analiz firması Santiment tarafından balinaların Ethereum ve bazı ETH tabanlı altcoin’lere yoğun yatırım yapıldığı belirtildi. Bunlar arasında REN, Chainlink, Aelf (ELF), Kyber Network (KNC) ve 0x (ZRX) bulunur.

Bu yatırımcıların kısa vadeli ticaretin aksine, Ethereum’un DeFi alanının uzun vadeli beklentilerine odaklanması muhtemeldir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner